Szukasz nowego telefonu dla siebie lub bliskich? Każdego dnia na rynku pojawia się zatrzęsienie nowych modeli, pośród jakich naprawdę trudno się zorientować. Większość z nich to urządzenia, o jakich dość szybko zapominamy, bo zaraz zostają zastąpione przez nowe, lepsze telefony. Jest jednak kilka urządzeń, które pomimo wieku wciąż są polecane przez specjalistów, a także samych użytkowników. Do jednych z nich należy Samsung Galaxy S8, jakiemu poświęcony jest niniejszy artykuł. Zapraszamy do lektury wszystkich, którzy nie mają czasu na śledzenie technologicznych nowinek, a chcą znaleźć funkcjonalny telefon na nasze czasy.

Funkcjonalność ≠ gadżety

 

Telefon, a raczej smartfon, to dziś urządzenie bez jakiego nie wyobrażamy sobie życia. Nie tylko używamy go do dzwonienia, ale przede wszystkim do swobodnego poruszania się w internecie oraz sieciach społecznościowych. Nie dziwi więc, że oczekujemy od niego jak największej funkcjonalności. Pamiętajmy jednak, że funkcjonalność nie oznacza wcale jak największej liczby gadżetów. Chodzi raczej o bezawaryjność telefonu, a także wygodę jego użytkowania na co dzień. Choć w nowoczesnych serwisach zepsuty telefon często naprawimy od ręki (przykładem może być Serwis Kraków, jakiego ofertę znajdziecie w tym miejscu: www.serwis-krakow.pl) to nikt z nas nie ma ochoty co rusz borykać się z problemem w postaci zepsutego smartfona. A że jest to naprawdę duży problem, szczególnie w środku roboczego tygodnia, nie trzeba nikogo przekonywać.

Dlaczego właśnie Samsung Galaxy S8?

 

Niewątpliwie, spośród wszystkich marek smarfonowych jakie możemy znaleźć na naszym rynku, szczególny prym wiodą trzy z nich, a mianowicie Apple, Samsung oraz Huawei. Każda z nich ma oczywiście swoje wady i zalety. W przypadku Apple jest to stosunkowo duża cena samych sprzętów, jak i ich naprawa. Jeśli chodzi o chiński Huawei to tutaj dużym minusem są częste awarie. Najbardziej optymalną opcją wydaje się więc Samsung, który podobnie jak jego konkurencja, wypuszcza rokrocznie nowe modele. Nie wszystkie z nich są jednak technologicznymi cacuszkami. (Chyba że naszym głównym kryterium są przede wszystkim gadżety). Wśród ostatnich produktów firmy wyróżnia się model Galaxy S8. Choć od jego premiery minęły już prawie 2 lata to wciąż cieszy się on dużą popularnością. Zawdzięcza ją przede wszystkim profesjonalnemu wykonaniu, jakiego próżno szukać u tanich, chińskich producentów. Innymi słowy, wszelkie „fizyczne” awarie (oczywiście za wyjątkiem tych spowodowanych przez nas samych) zdarzają się w jego wypadku bardzo rzadko. Nie tylko „zewnętrzna” strona telefonu robi wrażenie. Również samo urządzenie działa niezwykle sprawnie i „nie zwalnia” z czasem. Kolejna spraw to aparat. Ten model Samsunga może pochwalić się naprawdę imponującą jakością zdjęć oraz zaawansowanymi funkcjami aparatu.

Co z naprawą?

 

Jak wiadomo, każde urządzenie elektroniczne, a tym bardziej użytkowany intensywnie na co dzień smartfon, może się zepsuć. W przypadku Samsungów naprawa nie wyniesie nas tyle ile przy sprzęcie Apple, ani nie okaże się bezsensowna, jak ma to często miejsce z Huawei. Możemy również liczyć na bardzo profesjonalny serwis.

 

Jest to zatem telefon dla tych, którzy stawiają głównie na praktyczność oraz niezawodność. S8 co prawda „nie gra i nie buczy”, ale stanowi po prostu kawał solidnego, smartfonowego sprzętu.