Artykuł sponsorowany.

Czy wiesz, że według danych Głównego Urzędu Statystycznego w 2021 roku z internetu korzystało ok. 92,4% gospodarstw domowych? To więcej o 2 punkty procentowe w porównaniu do roku poprzedniego. Nic więc dziwnego, że operatorzy wychodzą z inicjatywą, proponując coraz korzystniejsze oferty internetu mobilnego. T-Mobile zapewnia pakiety w formie abonamentu oraz na kartę. Sprawdź, który lepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Internet mobilny w T-Mobile – stały abonament na korzystnych warunkach

Przeglądając setki ofert, w głowie może w końcu pojawić się pytanie, jaki internet wybrać? W przypadku T-Mobile wersja mobilna to jedna z popularniejszych opcji. Pozwala na dowolne korzystanie z sieci bez ograniczeń nie tylko ze względu na duży zasięg, ale również prędkość przesyłania danych. Można jej używać wszędzie oraz o każdej godzinie. Da się z niej korzystać na smartfonach oraz w domu z pomocą np. routera i dedykowanej karty SIM – bez żadnych kabli czy instalowania gniazdek. To łączę bezprzewodowe, które działa dzięki danym sieci komórkowej udostępnianym przez operatora.

Internet mobilny w T-Mobile:

  • 40 GB – 20 zł,
  • 60 GB – 40 zł,
  • 100 GB – 60 zł[1].

W przypadku ofert dla firm ceny zaczynają się od 70 zł, a przez pierwsze 0,5 roku miesięczna opłata wynosi 2 zł. Internet mobilny w T-Mobile w tym wariancie ma formę abonamentową. Oznacza to, że w każdym miesięcu przez cały okres umowy (24 miesiące) należy opłacać fakturę o konkretnej, niezmiennej kwocie. Operator oferuje także laptopy, tablety i inne urządzenie w elastycznych ratach 0%.

Sprawdź ofertę internetu mobilnego w T-Mobile: https://www.t-mobile.pl/sklep/kategoria/internet-mobilny/lista/produkty

T-Mobile – internet na kartę bez formalności

Podpisywanie umowy na kilka miesięcy to nie Twoja bajka? Lepiej w takim razie, abyś wybrał w T-Mobile internet na kartę. Wystarczy, że kupisz starter oraz aktywujesz kartę SIM – nie ma żadnych dodatkowych zobowiązań ani wymogów. Możesz korzystać z sieci, kiedy chcesz i to w dowolnym zakresie. Sam decydujesz o tym, ile gigabajtów potrzebujesz w danym okresie. Świetnie sprawdza się w trakcie podróży.

Jak korzystać z internetu na kartę T-Mobile:

  • hotspot w smartfonie,
  • router mobilny,
  • modem LTE/5G.

W przypadku T-Mobile na kartę internet możesz mieć od 5 zł – na start otrzymasz 7 GB oraz dodatkowy bonus do wykorzystania przez 7 dni. Niewykorzystane gigabajty nie przepadają, jeśli doładujesz konto przed upływem ich ważności. Karta może działać nawet do 120 dni bez konieczności dokupywania starterów.

Jaki internet wybrać – mobilny czy na kartę?

Nie da się jednoznacznie ocenić, które rozwiązanie jest lepsze, ponieważ wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Internet mobilny w T-Mobile to opcja dla osoby, która gotowa jest podpisać umowę na 24 miesiące i chce mieć nieprzerwany dostęp do sieci oraz szybkie łącze nie zastanawiając się w ogóle nad tym. Stała opłata pozwala zaplanować domowe wydatki w dłuższej perspektywie czasu.

Natomiast proponowany przez T-Mobile internet na kartę to wygodniejszy wariant dla osób, które korzystają z sieci nieregularnie – zużycie nie zawsze jest takie same. Wtedy można dowolnie kontrolować ilość potrzebnych w danym czasie gigabajtów i wybierać startery o konkretnej wysokości. To opcja bardziej płynna ze względu na brak umowy. Pakiety doskonale funkcjonują podczas podróży. Nie oznacza to jednak, że któryś z wariantów jest lepszy lub gorszy. Decydujące powinny być przede wszystkim osobiste wymagania.

[1] Podane ceny uwzględniają rabat w wysokości 10 zł za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną oraz płatności w terminie.