płatne szablony wordpress
<a href="https://stworzycstrone.pl/platne-szablony-wordpress/">Płatne szablony Wordpress</a> są często lepsze od tych darmowych o czym przekonasz się poznając motywy z listy poniżej. Ale zacznijmy od tego czym jest Wordpress...

Płatne szablony WordPress są często lepsze od tych darmowych o czym przekonasz się poznając motywy z listy poniżej. Ale zacznijmy od tego czym jest WordPress…

WordPress to najpopularniejsza platforma blogowa na świecie. Szacuje się, że ponad 30% stron na świecie oparte jest właśnie na tym systemie zarządzania treścią. Każdy z nas może w kilka minut założyć swojego własnego bloga i zainstalować do niego jeden z darmowych szablonów. Jeśli jednak chcemy, by nasza strona była ładniejsza i bardziej funkcjonalna, powinniśmy skorzystać z płatnych nakładek, które będziemy mogli dowolnie skonfigurować. Jakie są najlepsze płatne szablony do WordPress?

Płatne motyw WordPress – TOP 4

Divi

Divi to jeden z najczęściej stosowanych płatnych szablonów WordPress. Jedną z jego najlepszych opcji jest to, że do zrobienia pięknej strony nie potrzebujemy niemalże żadnych umiejętności programistycznych, a większość pracy polega na przesuwaniu paneli i okienek za pomocą narzędzia „drag & drop„. W motyw wbudowane jest także mnóstwo różnych funkcji i dodatków jak np. możliwość przerabiania przycisków, wstawiania galerii i bloków z cytatami. Po zainstalowaniu dodatkowego modułu stworzymy także pokazy slajdów, skomplikowane tabele i animowane liczniki. Na wyróżnienie zasługuje także fakt, że motyw ten przez cały czas jest rozwijany, a osoby, które go kupiły, otrzymują dożywotnie wsparcie techniczne.

Newspaper

Newspaper to jeden z najczęściej sprzedawanych płatnych szablonów do WordPress. Świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju blogów oraz małych stron publikujących newsy. W szablon wbudowane jest kilkanaście gotowych ustawień, które pozwolą nam na perfekcyjne dopasowanie motywu do treści naszej strony. Również i tu znajdziemy coraz bardziej popularną opcję „drag & drop”, która pomoże nam idealnie ułożyć wszystkie okienka i panele na stronie. Z tego motywu ucieszą się w szczególności osoby, które chcą monetyzować swoją pracę. Szablon zawiera bowiem specjalną wtyczkę ułatwiającą zarządzanie reklamami. Skrypty podpowiadają również, gdzie najlepiej będzie umieścić panele sponsorowane, by zmaksymalizować przychody.

Uncode

Uncode znajduje się na szczytach rankingów sprzedaży już od wielu lat. Na początku był niepozorny, ale z biegiem czasu rozrósł się do naprawdę ogromnych rozmiarów. Obecnie do dyspozycji mamy setki unikalnych koncepcji budowy strony, które bez problemu dopasujemy do znajdujących się na naszej witrynie treści. Wystarczy raptem parę kliknięć i nasze miejsce w internecie jest gotowe do publikacji. Osoby, które mają ochotę nieco spersonalizować gotowe motywy, otrzymują dostęp do bardzo rozbudowanego narzędzia, pozwalającego na zmianę najmniejszego elementu witryny.

Stockholm

Stockholm to idealny wybór dla osób, które szukają ładnego, a zarazem minimalistycznego szablonu. Gotowe motywy pozwolą nam na utworzenie pierwszej strony za pomocą kilku kliknięć. Wszyscy, którzy lubią przerabiać gotowe tematy, otrzymają tu także dostęp do rozbudowanego narzędzia opartego na pluginie WPBakery Page Builder. Stockholm dostarczany jest także z systemem pozwalającym na założenie profesjonalnie wyglądającego sklepu internetowego, wyróżniającego się wysoką czytelnością i łatwością nawigacji.