Jak przyspieszyć proces sprzątania we własnym domu i sprawić, by był on o wiele łatwiejszy? Najlepszym sposobem jest bez wątpienia wymiana starych, wysłużonych sprzętów na te nowsze, których działanie zostało oparte na nowoczesnych technologiach. Jednym z nich jest odkurzacz Karcher z funkcją prania, na który decydują się nie tylko osoby prywatne, ale również właściciele firm sprzątających. Oto 4 korzyści z jego stosowania!

Korzyść 1 – odkurzacz Karcher z funkcją prania to urządzenie 2 w 1

Czym jest odkurzacz Karcher z funkcją prania? Jak sama nazwa wskazuje, to urządzenie, które pozwala z jednej strony na odkurzanie na sucho i tym samym usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń stałych, jak też na mokro, dzięki czemu z łatwością wyczyścisz różnego rodzaju dywany, wykładziny, a nawet tapicerkę meblową. Urządzenie posiada więc 2 funkcje, skutecznie zastępując zwykły odkurzacz i umożliwiając Ci błyskawiczne wypranie dywanu (nawet o dużej powierzchni).

Jak to możliwe? Metoda, w oparciu o którą działa urządzenie, polega na spryskaniu zabrudzonej powierzchni wody ze środkiem czyszczącym, a następnie odessaniu jej. Doskonałe parametry ssące powodują, że jest to niezwykle efektywne i szybkie, dzięki czemu odkurzacz Karcher z funkcją prania spełnia oczekiwania zarówno osób prywatnych, jak też specjalistów w zakresie sprzątania.

Korzyść 2 – efektywniejsze i krótsze sprzątanie

Wysoka wydajność oraz funkcja prania to sposób na znaczne skrócenie procesu sprzątania – według producenta, dzięki specjalnej dyszy ekstrakcyjnej, możliwe jest wypranie dywanu w dwa razy krótszym czasie

Co więcej, odkurzacz Karcher z funkcją prania poradzi sobie również z najbardziej uciążliwymi zanieczyszczeniami i plamami, dzięki czemu można wykorzystać go także w trudnych warunkach środowiskowych – np. w zakładach przemysłowych czy obiektach użyteczności publicznej.

Korzyść 3 – łatwość i komfort obsługi

Jeżeli sądzisz, że odkurzacz Karcher z funkcją prania to urządzenie przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów, będziesz zaskoczony. Okazuje się bowiem bardzo prosty w obsłudze i zapewniający najwyższy komfort sprzątania. Wynika to między innymi z uchwytu 3 w 1, który umożliwia bardzo proste transportowanie i opróżnianie odkurzacza oraz zdejmowanego zbiornika na wodę czystą, który łatwo napełniać i zakładać.

Korzyść 4 – uniwersalność zastosowania

Nowoczesny odkurzacz Karcher z funkcją prania to sprzęt z wyższej półki również dlatego, że jego zastosowanie może być bardzo szerokie. Pozwoli Ci on na odkurzenie płaskich powierzchni, jak podłogi, a także wypranie dywanu, wykładziny, tapicerki meblowej lub samochodowej, materaców czy tkanin dekoracyjnych. Wszystko to sprawia, że cieszy się sporą popularnością i chętnie korzystają z niego właściciele firm oferujących profesjonalne sprzątanie. 

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi rozwiązaniami – być może będzie to Twój wymarzony sposób na znaczne usprawnienie prac porządkowych w domu czy firmie!