Wielu zawodowych dekoratorów wnętrz uważa, że w każdym mieszkaniu powinno być przynajmniej kilka obrazów. Ich wzorów i możliwości oprawienia jest tak wiele, że z łatwością da się je dopasować do każdego możliwego stylu. Fotografie drukowane na płótnie dają możliwość wyboru dosłownie dowolnego motywu, w tym także stworzenia nietypowej rodzinnej pamiątki z portretem bliskiej osoby.

Obrazy drukowane na płótnie – ponadczasowa ozdoba mieszkania

Obrazy to jedne z najczęściej wykorzystywanych w dekoratorstwie narzędzi, dzięki którym wnętrza zyskują na atrakcyjności. Wzorów czy motywów, które mogą pojawiać się na obrazach, jest właściwie niezliczenie wiele, więc można mieć pewność, że każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego dla siebie.

Gdy mowa o stylu, jaki do różnych pomieszczeń mogą wnieść obrazy, nie można zapomnieć o tym, jak ważne jest pod tym kątem ich wykonanie. Zupełnie inaczej prezentuje się obraz w szklanej antyramie, inaczej oprawiony w ramę z solidnego drewna i znów inaczej, jeśli wydrukuje się go na płótnie o grubym, wyraźnym, bawełnianym splocie. W ostatnim przypadku można odnieść wrażenie, że patrzy się na dzieło malarza, w wyobraźni widząc pociągnięcia pędzla.

Zdjęcia na płótnie – GaleriaDruku.com.pl to oferta wydruku własnych fotografii lub wzorów pochodzących z licznej kolekcji dostępnej na stronie internetowej. Znajdują się wśród nich motywy odpowiednie do bardzo różnych wnętrz, w tym między innymi obrazy przedstawiające miasta, krajobrazy, zwierzęta, mapy, a nawet wzory religijne.

Zdjęcia na płótnie – pamiątki rodzinne zawieszone na ścianie

Blog GaleriaDruku drukowanie zdjęć i obrazów umożliwia nie tylko wybór wzoru z galerii, ale również przesłanie własnej fotografii, którą następnie przygotowuje się do wydruku w internetowym kreatorze. Nie zawsze muszą to być majestatyczne krajobrazy – często drukowane na płótnie zdjęcia to prywatne fotografie, w tym między innymi portrety.

Żeby zaprojektować własny obraz, wystarczy przejść do kreatora dostępnego na stronie i wgrać własną fotografię. Powinna ona być w odpowiedniej rozdzielczości, co zostanie zweryfikowane automatycznie przez program. Zdjęcie po chwili pojawi się naniesione na wirtualne płótno. Na tym etapie można zmienić jego kadr i doprecyzować kwestie takie jak między innymi materiał płótna, jego rozmiar, zadrukowanie boków, czy grubość ramy.

Zamówione obrazy na płótnie jeszcze przed wysyłką mogą zostać zapakowane na prezent. To często wybierana opcja w sytuacjach takich jak ta, gdy z okazji dnia babci zamawia się dla niej jego portret wnuka nadrukowany na grubym bawełnianym płótnie.