Oprogramowanie dla piekarni i cukierni na miarę XXI wieku

Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą, dostawami i płatnościami w jednej aplikacji? Tak, takie nowoczesne rozwiązania, które są nieocenionym wsparciem w funkcjonowaniu piekarni i cukierni są już coraz powszechniejsze. Okazują się dla wielu szczególnie przydatne w tym trudnym czasie, kiedy zdecydowana większość pracowników wykonuje swoje obowiązki z dala od głównej siedziby firmy. Dzięki posługiwaniu się dedykowaną aplikacją, stworzoną specjalnie dla piekarzy i cukierników, można nie tylko uchronić firmę przed stratami, ale także precyzyjnie przeprowadzić prognozowanie sprzedaży, jednocześnie usprawniając procesy zakupów na potrzeby przedsiębiorstwa. Co daje aplikacja dla piekarni i cukierni swoim użytkownikom?

Codzienna praca piekarni staje się łatwiejsza.

Oprogramowanie służące wspomożeniu logistyki prowadzenia piekarni to narzędzia, które mogą z powodzeniem służyć również jako program dla cukierni. Co więcej, stają się wygodniejsze do użytkowania, gdyż posiadają swoje wersje przeznaczone na telefony komórkowe i tablety. Wersje mobilne oprogramowania dla piekarni i cukierni, które może mieć przy sobie każdy pracownik w telefonie, zdecydowanie ułatwią pracę w terenie i w siedzibie firmy. Szybkość i niezawodność aplikacji łączącej pracowników przekłada się na efektywność i płynność dostaw zamówionych produktów piekarni.

Precyzyjne określenie lokalizacji samochodu firmowego daje dwojakie korzyści. Każdy kierowca zajmujący się dostawami może wybrać optymalną trasę codziennych dostaw i zwrotów, kierownicy zaś będą na bieżąco znali stopień wykonania zaplanowanych dostaw, jak również poziom zwrotów. Jeśli dodać do zestawu funkcjonalności oprogramowania InfoMobile, przeznaczonego dla piekarni i cukierni, możliwość składania i korekty zamówień i monitorowanie stanu płatności na żywo, to okaże się, że obecnie jest to rozwiązanie najbardziej wydajne na rynku. Wszystkie wspomniane wyżej czynności można wykonać w krótkim czasie, gdyż aplikacja posiada bardzo intuicyjny interfejs, niewymagający przechodzenia długotrwałych szkoleń z obsługi. Każda z tych cech sprawia, że coraz większa liczba właścicieli w branży piekarniczej decyduje się na wyposażenie swoich pracowników w to nowatorskie rozwiązanie. Potencjalne korzyści są jednak znacznie większe.

Jak usprawnić zarządzanie w piekarni i cukierni?

Przy pomocy aplikacji mobilnej właściciele piekarni lub cukierni będą mogli znacznie bardziej efektywnie zarządzać wszystkimi procesami zachodzącymi w swojej firmie. Wbudowane w aplikację moduły nie ograniczają bowiem zarządzania firmą jedynie do sprzedaży, ułatwiając obsługę zamówień od klientów. Dane wprowadzane na bieżąco do oprogramowania piekarni i cukierni będą bowiem niezwykle użyteczne także i dla logistyki zamówień w firmie. Na podstawie aktualizowanych w czasie rzeczywistym danych sprzedaży, aplikacja w rodzaju tej, jaką jest InfoMobile dla piekarni i cukierni, pozwala na optymalizację ilości i rodzaju zamawianych przez piekarnię lub cukiernię produktów niezbędnych do jej codziennego funkcjonowania. Dzięki regularnemu korzystaniu z rozwiązań oferowanych przez oprogramowanie dla piekarni i cukierni możliwa jest optymalizacja kosztów własnych i poprawa wydajności pracy całego zespołu pracowniczego. Efektem jest wzrost rentowności przedsiębiorstwa, które będzie w stanie konkurować z największymi potentatami na tym bardzo konkurencyjnym rynku.