Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście czy chcecie uaktualnić swojego Windowsa do 10, to w linkach poniżej znajdziecie kilka opinii dotyczących nowego Windowsa:
http://mashable.com/2015/07/28/windows-10-verdicts/
http://www.spidersweb.pl/2015/08/windows-10-opinie.html
http://www.spidersweb.pl/2015/07/windows-10-recenzja.html

Z tych najważniejszych, warto zwrócić uwagę na: wzmocnienie bezpieczeństwa, znajome środowisko, fakt, że jest darmowy. Niewątpliwie ważne jest też, że jest on krokiem ku HoloLens, o których już tutaj pisaliśmy.

Osoby, które lubią prywatność powinny zwrócić uwagę na kwestie przesyłania danych do Microsoft, opisane w artykule w ComputerWorld: http://www.computerworld.pl/news/402867/Windows.10.zbierania.danych.o.uzytkowniku.nie.da.sie.wylaczyc.html

Podsumowując, większość osób jest przychylna nowemu Windowsowi, jednak wiele osób zaleca odczekanie jeszcze kilku chwil pozwalających Microsoftowi na wprowadzenie odpowiednich poprawek. Windows 10 pojawił się 29.07, a do dnia dzisiejszego wprowadzono już dwie duże paczki poprawek, pewnie wkrótce będziemy mogli doczekać się kolejnych.
http://www.spidersweb.pl/2015/08/windows-10-aktualizacja-2.html

Dajcie znać jeśli zaktualizujecie swojego Windowsa (lub już to zrobiliście) i czy polecacie innym dokonanie takiej aktualizacji.