Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Pomoc przy budowie

Pomoc przy budowie

Postprzez katarzyna.j » 16 kwi 2018, o 11:23 ·

Cześć,

Piszę do was z stosunkowo specyficznym pytaniem. Mianowicie chodzi o to, że żona prosiła mnie abym przygotował jej koło domu ogród zimowy, teraz pytanie jakie są ceny ogrodu zimowego? Jestem całkowitym laikiem jeśli chodzi o takie rzeczy i nie mam żadnej wiedzy ani umiejętności manualnych. Zatem muszę dowiedzieć się ile to może kosztować. Będę potrzebował też wynająć jakąś firmę do przygotowania tego projektu. Małżonka bardzo mnie prosiła o to więc chciałbym zrobić jej miłą niespodziankę. Będę zobowiązany za wszelką pomoc. Jeśli ktoś kojarzy firmę, która robi profesjonalnie takie rzeczy, to będę również zobowiązany za informację.

katarzyna.j

Re: Pomoc przy budowie

Postprzez Marian232 » 17 kwi 2018, o 04:48 ·

Jak chodzi o tą prace to jest mnóstwo teraz firm i na pewno ci się coś uda wybrać

Marian232

NowyPosty: 1Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 04:44

Re: Pomoc przy budowie

Postprzez koziel.wojciech.86 » 17 kwi 2018, o 07:06 ·

myślę, że do budowy takiego ogrodu z pewnością przyda ci się wiele elementów metalowych. Od siebie mogę ci polecić zakup maszyny gilotyna do cięcia blachy, dzięki której ładnie sobie przytniesz metalowe elementy.

koziel.wojciech.86