Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Pomysł na biznes medyczny

Pomysł na biznes medyczny

Postprzez katarzyna.j » 30 mar 2018, o 13:15 ·

Cześć,

Wpadłem ostatnio na kolejny pomysł na sklep, chcę uruchomić dużu sklep ze sprzętem medycznym. Chodzi mi o biznes podobny do tego sklep medyczny w Gliwicach, tylko, że w moim mieście. Zastanawiam się skąd najlepiej będzie dostarczać tego modelu sprzęt. Może macie do polecenia jakiś sprawdzonych partnerów lub dystrybutorów? Będę wdzieczny za jakieś polecenia i istotne inforamcje. Ogólnie uważacie, że taki interes może wypalić?

katarzyna.j

Re: Pomysł na biznes medyczny

Postprzez roksanaszczep » 3 kwi 2018, o 08:09 ·

myślę, że taki pomysł może wypalić. Zależy jeszcze od rodzaju sprzętu. Na przykład buty zdrowotne były by fajnym pomysłem. Słyszałam, że jest to bardzo popularny towar.

roksanaszczep

Re: Pomysł na biznes medyczny

Postprzez myszunia » 17 kwi 2018, o 09:12 ·

Jeśli chodzi o biznes medyczny to można też zastanowić się nad produkcją suplementów diety. To znaczy produkcją zajmuje się firma, która się na tym zna, na przykład http://tantus.pl/, a my tylko bierzemy pod swoje skrzydła sprzedaż. Brzmi to bardzo ciekawie i warto wziąć taką opcję pod uwagę.

myszunia