Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Jaki material wybrac na taras w domu?

Jaki material wybrac na taras w domu?

Postprzez tymekalex91 » 14 paź 2016, o 14:00 ·

Cześć. Rozmyślam nad zakupem materiału na taras w moim domu. Po przeczytaniu wielu blogów i dyskusji na forach mam do wyboru: gres ceramiczny, kostkę brukową i takie cudo jak deska tarasowa WPC: http://dryten.pl o którym dopiero co się dowiedziałem. Sprzedawcy sobie go chwalą, natomiast zapewne więcej w tym promocji produktu niż rzetelnych opinii. Najtaniej będzie z kostki brukowej zrobić taras, lecz takie rozwiązanie chyba nie jest do końca estetyczne. Natomiast gres ceramiczny będzie najdroższy. Widziałem projekty z tą deską WPC i tego typu tarasy się nieźle prezentują. Może postawić ten materiał? Co o tym sądzicie.

tymekalex91

Re: Jaki material wybrac na taras w domu?

Postprzez Garbacz » 13 kwi 2018, o 10:58 ·

Ja jestem za płytkami gresowymi. Po prostu. Moja żona woli jednak drewno twierdząc, że płytki są zimne. Tylko jak takie drewno utrzyma się na niezadaszonym tarasie?

Garbacz

Postprzez Żółwik » 13 kwi 2018, o 11:07 ·

A może kompromis? Płytki o.... ogrzewanie podłogowe? Zerknij sobie na taką folię grzewczą (cena całkiem przyzwoita moim zdaniem) - może pomyślicie o jej montażu właśnie?

Żółwik

Postprzez Miska9 » 16 kwi 2018, o 08:04 ·

My do tarasu przed domem używaliśmy takiej żywicy epoksydowej https://remont.biz.pl/sklep/posadzki/15669-sika-sikafloor-156.html. Polecił nam ją znajomy pracujący w firmie budowlanej, więc stwierdziliśmy, że pewnie ma rację. Dużo za to nie zapłaciliśmy, a podobno warto.

Miska9

Postprzez RafalM43 » 17 kwi 2018, o 11:34 ·

Jeżeli podczas wykonywania tarasu lub innych remontów w domu będą potrzebne Wam nitonakrętki zamknięte to polecam odwiedzić stronę producenta Norsteel, żeby przekonać się o ich jakości wykonania oraz zastosowanych rozwiązań technicznych, dzięki czemu spełniają wszystkie warunki oraz wyróżniają się wytrzymałością.

RafalM43

NowyPosty: 1Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 11:30

Postprzez koziel.wojciech.86 » 18 kwi 2018, o 08:00 ·

ja słyszałem od znajomego, który się zajmuję takimi rzeczami, że teraz w modzie jest taras z desek kompozytowych. Sam planuję sobie taki zrobić. Myślę, że pomysł jest warty uwagi.

koziel.wojciech.86