Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Stylowe rowery

Stylowe rowery

Postprzez genis » 22 paź 2015, o 12:17 ·

Jeśli nie wiesz co kupić swojej żonie na urodziny, na pewno jeśli lubi sport, świetnym prezentem będzie piękny i bardzo kobiecy, wygodny rower. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami dostępnymi na naszej stronie www. Sprawdź rowery stylowe na rowerzysta.pl

genis

NowyPosty: 1Dołączył(a): 22 paź 2015, o 12:08

Re: Stylowe rowery

Postprzez Adamila021 » 21 cze 2017, o 09:00 ·

Zaden rower nie jest w stanie przebic porzadnego motocykla :D Dlatego polecam udać się do salonu motohangar dealer suzuki warszawa i wybrać sobie porządną maszynę. Rowerki też są fajne, szczegolnie latem, ale ja to jestem fanką mocnych silników ;)

Adamila021

Postprzez linda899 » 16 lut 2018, o 16:14 ·

Nie wiem dlaczego, ale mój syn marzy, żeby mieć rower terenowy. Szukam jakiś porad w internecie i tego, czy to w ogóle jest bezpieczne, jeśli będę pewna to może dołożę się do tego, co ma już uzbierane.

linda899

Postprzez Majkel90 » 17 kwi 2018, o 14:27 ·

Wszystko jest bezpieczne, jak człowiek potrafi z tego korzystać. No, prawie. :D Rower terenowy jest nawet chyba bezpieczniejszy prawdę mówiąc od zwykłego, bo jest właśnie dostosowany do jazdy w terenie. Natomiast ja mam nieco inne pytanie - zamierzam przerobić swój rower na elektryczny - nawet znalazłem już firmę, która sprzedaje specjalne zestawy do przeróbki rowera na elektryczny (nazywają się http://energy-bike.pl/) i zbieram opinię na temat własnie takich przerabianych rowerów (w sensie jak się nimi jeździ). Ktoś coś?

Majkel90

NowyPosty: 1Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 14:15