Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

"Subscribe (Obserwuj)" problem z wysyłaniem maili.

Regulamin działu

Ten dział jest miejscem na poszukiwanie pomocy w razie błędu krytycznego na działającym w Internecie forum. Przez błędy krytyczne rozumiemy błędy uniemożliwiające działanie forum. Pisanie o błędach niekrytycznych lub o forach testowych będzie nagradzane ostrzeżeniem i usunięciem wątku.

Nie zapomnij podać adresu forum! Bez tego prawdopodobnie nie będziemy mogli Ci pomóc.

"Subscribe (Obserwuj)" problem z wysyłaniem maili.

Postprzez JacekI » 15 gru 2008, o 11:05 ·

Witam.
Mam problem z wysyłaniem maili z forum phpBB 3.0.2. Chodzi o opcję "Obserwuj" czy tam "Subscribe forum" w wersji anglojęzycznej.
Problem polega na tym że forum wysyła maile z powiadomieniem o nowych tematach jedynie wybiórczo do niektórych osób nie zaś do wszystkich którzy tę opcję mają zaznaczoną. Powiadamianie o nowej PW czy mail masowy działa natomiast bez problemu. Podobnie bez problemu działa wysyłanie maili przy rejestracji.
Znalazłem opis podobnego problemu na phpBB.com http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 6&t=572159 jednak tamten temat dotyczy błędu gdzie powiadomienia nie działają zupełnie.
Zastosowałem natomiast kilka rad z tamtego wątku jednak bez żadnego rezultatu. :(

Czy ktoś miał przybliżony problem? Ew. wie co z tym zrobić?
Niestety nie mogę dodać linka do mojego forum bo to forum w Intranecie.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

JacekI