Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

PA... zniknął?!

Regulamin działu

Ten dział jest miejscem na poszukiwanie pomocy w razie błędu krytycznego na działającym w Internecie forum. Przez błędy krytyczne rozumiemy błędy uniemożliwiające działanie forum. Pisanie o błędach niekrytycznych lub o forach testowych będzie nagradzane ostrzeżeniem i usunięciem wątku.

Nie zapomnij podać adresu forum! Bez tego prawdopodobnie nie będziemy mogli Ci pomóc.

Re: PA... zniknął?!

Postprzez KrisNH » 2 sty 2009, o 12:10 ·

CBA to kijowy hosting. Lepiej już sobie weź free hosting za granicy. Też są słabe, ale lepsze od polskich.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z Wiki i wyszukiwarki!
Get Firebug!

KrisNH

VeteranPosty: 1552Dołączył(a): 26 paź 2008, o 18:53Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta

Postprzez Szkar43 » 3 sty 2009, o 16:28 ·

Darmowy hosting - serwer to tyko dla nauki i zabawy a na poważnie jak chcesz mieć forum itd to kup sobie płatny np za sms :thumbup: Osobiście mam za sms i nie narzekam wcale oraz mam super wsparcie od admina serwera bo to osoba z którą porozmawiasz na każdy temat inaczej pisząc profesjonalista :clap: :clap: :clap:
tu masz linka
Zobacz :idea: ;) :idea: Zobacz
Szanuj swój nick bo to drugie twoje imię Szkar&SzkarłatnyPirat
Chcesz pomocy a nie wiesz kto naprawdę pomorze z szczerego serca i nie za kasę !!!
Zaufanie ciężko się buduje ,a stracić można przez głupotę.
Kiedyś potrzebowałem pomocy ,a od pewnego czasu nie chce pomocy powód ze tyle dostaje co kot napłakał.Dobra rada ucz się i być taki jak inni dla Ciebie.

Szkar43

ZbanowanyPosty: 82Dołączył(a): 5 sie 2008, o 15:57Lokalizacja: Poland

Postprzez GrassPL » 5 sty 2009, o 16:29 ·

Zmieniłem hosting i wszystko jest OK.

GrassPL