Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Nagłe znikięcie forum!

Regulamin działu

Ten dział jest miejscem na poszukiwanie pomocy w razie błędu krytycznego na działającym w Internecie forum. Przez błędy krytyczne rozumiemy błędy uniemożliwiające działanie forum. Pisanie o błędach niekrytycznych lub o forach testowych będzie nagradzane ostrzeżeniem i usunięciem wątku.

Nie zapomnij podać adresu forum! Bez tego prawdopodobnie nie będziemy mogli Ci pomóc.

Nagłe znikięcie forum!

Postprzez 1NuB » 29 lis 2008, o 21:19 ·

Witam. Edytowałem plik overall_header.html i po odświeżeniu stylu nie moge na nie wejść! :( Można coś na to zaradzić? Bo jak teraz podmienie plik z oryginalnym to nie moge odświeżeyć stylu bo nei ma jak :cry: adres w podpisie.

1NuB

Re: Nagłe znikięcie forum!

Postprzez tommy » 30 lis 2008, o 00:16 ·

U mnie forum normalnie działa.

Jeżeli używasz Firefoksa to spróbuj tego: Narzędzia > Wyczyść prywatne dane... > pamięć podręczną, ciasteczka i dane witryn trybu offline. Potem odśwież stronę 2 razy.

Jeżeli to nic nie da to spróbuj dostać się z innej przeglądarki, z której jeszcze nie próbowałeś.

tommy

ZbanowanyPosty: 1297Dołączył(a): 4 maja 2008, o 17:33

Postprzez KrisNH » 30 lis 2008, o 13:29 ·

Mnie również forum normalnie działa.
Przed zadaniem pytania skorzystaj z Wiki i wyszukiwarki!
Get Firebug!

KrisNH

VeteranPosty: 1547Dołączył(a): 26 paź 2008, o 18:53Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta

Postprzez 1NuB » 1 gru 2008, o 23:12 ·

Bo juz sam sobie poradziłem przed waszą pomocą 8-) ale dzięki :thumbup:

1NuB