Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

phpBB 3.0.5 wydane.

Re: phpBB 3.0.5 wydane.

Postprzez gylopl » 12 cze 2009, o 14:04 ·

Witam:)
Mam juz forum i wersje 3.04, i mam sciagnac phpBB Update Packag tak?

pozdro

gylopl

Postprzez Ronnie » 12 cze 2009, o 14:34 ·

Automatic Update Package

Ronnie

Ort Hunter | Smerf GadułaPosty: 2766Dołączył(a): 10 kwi 2007, o 23:24Lokalizacja: Łódź

Postprzez Lesław » 18 cze 2009, o 16:47 ·

Witam!

Mam problem z portalem po instalcji upgrade'u na 3.0.5
Właściwie wszystko działa ale w ACP zniknęło tłumaczenie zakładki portal, a na głównej stronie wcięło formatowanie linka do portalu, a w dodatku przekierowuje na forum a nie na portal. Upgradu dokonałem metodą "automatic".
Forum: www.milsim.pl

Lesław

Posty: 19Dołączył(a): 16 sty 2008, o 11:59Lokalizacja: Tricity

Postprzez napus » 18 cze 2009, o 16:49 ·

Zrób edycje plików dla portalu jeszcze raz.

napus

VeteranPosty: 7662Dołączył(a): 11 mar 2009, o 20:16Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Lesław » 18 cze 2009, o 16:58 ·

A drukowanymi? Jak to zrobić?

Lesław

Posty: 19Dołączył(a): 16 sty 2008, o 11:59Lokalizacja: Tricity

Postprzez napus » 18 cze 2009, o 17:01 ·

Lesław napisał(a):A drukowanymi? Jak to zrobić?

Tak samo jak instalowałeś portal.

napus

VeteranPosty: 7662Dołączył(a): 11 mar 2009, o 20:16Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez BlueMan » 25 cze 2009, o 11:30 ·

A ja mam problem z aktualizacją :/

1. skrypt nie potrafi połaczyć się przez FTP, aby nadpisać pliki. Dane na pewno dobre podaję, ponieważ codziennie z nich korzystam.
2. jak chcę ściągnąć zmodyfikowane pliki to otrzymuję błędy PHP

Kod: Zaznacz cały

[phpBB Debug][phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_compress.php on line 396: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_compress.php on line 396: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_compress.php on line 396: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_compress.php on line 333: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_compress.php on line 335: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_compress.php on line 453: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_compress.php on line 454: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_compress.php on line 455: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3184)

Jak temu zaradzić?

396 linijka to

Kod: Zaznacz cały

fwrite($this->fp, $fr);
Czyżbym miał źle ustawione chmody?
Ja już przeszedłem z Przemo do phpBB3, a Ty? ^^
http://www.BlueForum.pl - Piąty Wymiar Rzeczywistości
http://www.ForumOrange.net - Forum Orange GSM
http://www.phpBB4.pl - phpBB4 żabawniej ;)

BlueMan

VeteranPosty: 318Dołączył(a): 15 gru 2007, o 11:15Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez LEW21 » 25 cze 2009, o 21:54 ·

1. Znając życie coś gdzieś zepsuli, to normalne. Nie przyzwyczaiłeś się jeszcze? ^^
2. Wygląda na to, że tak - chmody na katalog store/, albo pliki w nim (jeśli istnieją). Musi/muszą być zapisywalny/e przez phpBB3. Ale pewności co do przyczyny błędu nie mam, bo phpBB oczywiście musi otwierać pliki w taki sposób, żeby błąd otwierania został wyciszony...
Potrzebujesz pomocy? Napisz na forum zamiast wysyłać komuś prywatną wiadomość lub pisać do kogoś przez jakiś komunikator.

LEW21

Papa SmerfPosty: 3196Dołączył(a): 18 cze 2006, o 12:17Lokalizacja: Warszawa

Postprzez BlueMan » 26 cze 2009, o 14:23 ·

Rozumiem, że FF mógł mi jako nadpisywać te wartości co podawałem do połaczenia z FTP. Ale Chrome i Opera także nie mógł połaczyć się... .

Dałem 777 na store/ i pliki wewnątrz (choć wewnątrz mam tylko pliki sql, więc wątpię, aby upgrader chciał z nich skorzystać).
I dzięki temu mogłem ściągnąć paczkę ze zmienionymi plikami :]

Ale dalej w ACP mam info, że mam starą (3.0.4) wersję systemu. Gdzie to zmienić?

== EDIT
Ok, ponownie wgrałem install/ sprawdził sobie wszystkie pliki i nadpisał sobie tą wartość. Już jest OK.
Ja już przeszedłem z Przemo do phpBB3, a Ty? ^^
http://www.BlueForum.pl - Piąty Wymiar Rzeczywistości
http://www.ForumOrange.net - Forum Orange GSM
http://www.phpBB4.pl - phpBB4 żabawniej ;)

BlueMan

VeteranPosty: 318Dołączył(a): 15 gru 2007, o 11:15Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez ArekJ » 27 cze 2009, o 19:09 ·

Witam.
Mógłby ktoś dać jakiś mirror? Bo serwer phpbb coś nie działa.

ArekJ