Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

phpBB 3.0.3 wydane.

Re: phpBB 3.0.3 wydane.

Postprzez leiga » 22 lis 2008, o 19:49 ·

Sorki... Jestem tak zaawansowanym użytkownikiem, że me oczy poszukiwały paczki plików z tytułem 0.1 do 0.2 A tam niestety tylko 0.2 - więc sobie pomyślałem, że to pełna wersja instalacyjna forum... Już sobie poradziłem, dzięki.
Nothing in this world is to be feared; it is only to be understood. [MC]
http://www.mikrobiolodzy.pl
http://www.forum.mikrobiolodzy.pl

leiga

Postprzez Keenic » 27 lis 2008, o 15:39 ·

Zaktualizowalem forum do najnowszej wersji i wszystlo przebieglo gladko. Niestety, nie moge sie zalogowac na zadne konto. Co prawda przechodzi na strone logowania i wyswietla, ze zotalem zalogowany lecz po przejsciu na glowna zostaje wylogowany. Jak to naprawic?
http://animecover.org - Pierwszy Polski portal o okladkach anime

Keenic

Posty: 102Dołączył(a): 7 lip 2008, o 23:53Lokalizacja: Poznań

Postprzez Tajgeer » 27 lis 2008, o 16:14 ·

Sprawdź ustawienia cookies.

Tajgeer

Posty: 131Dołączył(a): 24 sie 2007, o 20:49Lokalizacja: Kielce

Postprzez Keenic » 27 lis 2008, o 16:21 ·

Sprawdzalem, takim laikiem nie jestem :P Forum dobrze dzialalo do momentu aktualizacji. Po niej przestalo dzialac logowanie.

Problem zostal rozwiazany
http://animecover.org - Pierwszy Polski portal o okladkach anime

Keenic

Posty: 102Dołączył(a): 7 lip 2008, o 23:53Lokalizacja: Poznań

Postprzez Lati » 28 lis 2008, o 16:15 ·

Potrzebuje baze danych zaktualizowac z wersji 3.0.1 do najnowszej i potrzebuję pliku który aktualizuję bazę do wersji 3.0.2 najpierw. Posiada ktoś taki plik?

Lati

Postprzez LG » 28 lis 2008, o 16:26 ·

Na pierwszej stronie tematu była o tym mowa.
Przeważnie problem leży między krzesłem a klawiaturą.
Strona domowa - Google+ - Twitter

LG

ModeratorPosty: 1829Dołączył(a): 17 lip 2007, o 11:57Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez amistad18 » 28 lis 2008, o 18:03 ·

Mam pytanie odnośnie aktualizacji tłumaczenia. Można pobrać tłumaczenie dla phpBB 3.0.3, ale nim sobie nadpiszę tłumaczenia dodane przez różne modyfikacje, mam pobraną także listę zmian w plikach tłumaczenia i plikach stylu, ale jest tego całkiem sporo ... czy jest opcja aby tłumaczenie pl do v. 3.0.3 tak jak autoupdate, dodało się do istniejących plików? Oraz czy standardowy autoupdate sam sobie poprawia subsilvera/prosilvera - a do innych stylów trzeba wykonać ręcznie instrukcje, lub też jest opcja automatyzacji tego.

amistad18

VeteranPosty: 1068Dołączył(a): 23 lip 2008, o 14:42Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez @Marcin » 28 lis 2008, o 20:03 ·

Czyli stabilnej wersji jeszcze nie ma... niebawem będzie na pewno 3.0.4 albo 4.0.0 :mrgreen: widocznie w skrypcie jest błędów jak mrówków :o

@Marcin

Postprzez LG » 28 lis 2008, o 20:57 ·

Zastanawiałeś się nad tym? o.O Sądzisz, że po 3 poprawkach skrypt jest totalnie dziurawy? (czekaj, ile phpBB2 ma poprawek? 23? Hmm...) ;) To dobrze, że autorzy skryptu nie odwlekają z wydaniami kolejnych wersji bardzo długo - Skoro błędy poprawiono, to czemu mamy z tych poprawek nie skorzystać.

Edit://
amistad18 napisał(a):Mam pytanie odnośnie aktualizacji tłumaczenia. Można pobrać tłumaczenie dla phpBB 3.0.3, ale nim sobie nadpiszę tłumaczenia dodane przez różne modyfikacje, mam pobraną także listę zmian w plikach tłumaczenia i plikach stylu, ale jest tego całkiem sporo ... czy jest opcja aby tłumaczenie pl do v. 3.0.3 tak jak autoupdate, dodało się do istniejących plików? Oraz czy standardowy autoupdate sam sobie poprawia subsilvera/prosilvera - a do innych stylów trzeba wykonać ręcznie instrukcje, lub też jest opcja automatyzacji tego.

Zdaje się, że będziesz musiał ręcznie wprowadzić poprawki
Przeważnie problem leży między krzesłem a klawiaturą.
Strona domowa - Google+ - Twitter

LG

ModeratorPosty: 1829Dołączył(a): 17 lip 2007, o 11:57Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez amistad18 » 29 lis 2008, o 00:00 ·

LordGothic napisał(a):Zdaje się, że będziesz musiał ręcznie wprowadzić poprawki

Zdaje się ... czy wszyscy którzy robili już aktualizację do 3.0.3 ręcznie modyfikowali pliki stylu i pliki językowe? ( mam na myśli raczej doświadczonych administratorów którzy także potrafili, i wgrali sobie jakieś modyfikacje ).

amistad18

VeteranPosty: 1068Dołączył(a): 23 lip 2008, o 14:42Lokalizacja: Bydgoszcz