Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Witam1

Witam1

Postprzez adamantd » 31 paź 2013, o 18:41 ·

Witam1

adamantd

Re: Witam1

Postprzez adamantd » 31 paź 2013, o 18:49 ·

Nie widzę nigdzie opcji edytuj a kliknął mi się z rozmachu enter i wysłało się bez treści ;)
Zainstalowałem swoje forum phpbb3 oraz zainstalowałem preModa paczkę w której jest min seo ultimate url, zero duplicate itd. Wszystko ładnie działa ale pojawił mi się problem z nadawaniem uprawnień dla użytkowników itp. Nie mogę nadać żadnych uprawnień ponieważ za każdym razem pojawia mi się czerwony komunikat i treść "Wysłany formularz był nieprawidłowy. Spróbuj wysłać ponownie"

Gdziekolwiek nie chciałbym nadać uprawnień i komukolwiek to tak się dzieje. Np. wchodzę w zakładkę "DZIAŁY" i wybieram Dostęp do działów, po czym zaznaczam "Wszystkie działy". Z grup po prawej stronie wybieram np "Nowi Użytkownicy" i edytuj uprawnienia. Na pierwszym od góry dziale klikam "Zaawansowane ustawienia" i zestaw uprawnień "Zwykły dostęp" -czyli zmieniam go z dostępu "Nowi użytkownicy". Zaznaczam na dole opcję zaznacz wszystko i potwierdzam "Zastosuj uprawnienia". Zamiast zielonego komunikatu o sukcesie tej operacji pokazuje mi się czerwony komunikat:

"Wysłany formularz był nieprawidłowy. Spróbuj wysłać ponownie."

Co mogę zrobić, albo co robię nie tak? Dokładnie to samo dzieje się w zakładce "UPRAWNIENIA"

adamantd

Postprzez adamantd » 31 paź 2013, o 18:53 ·

Dodam jeszcze, że stosuję się do sugestii:
http://wiki.phpbb3.pl/wiki/Sensowne_ust ... wnie%C5%84
oraz
http://pomoc.phorum.pl/viewtopic.php?p=2718

a po tym jak użyłem skryptu zasugerowanego w pierwszym linku
clear_permissions.php
zdecydowałem, że przywrócę całą bazę danych do takiej jaka była przed wykonaniem czyszczenia tych dwóch tabel

Problem pojawia się zarówno tu jak i tu

adamantd

Postprzez adamantd » 31 paź 2013, o 19:54 ·

Uporałem sięjakims cudem ale cciałbym wiedzieć dlaczego nie dało sie tego zrobić w taki właśnie sposób?

adamantd