Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Tytuł postu-odpowiedzi

Regulamin działu

Zabrania się zgłaszania problemów z już zainstalowanymi modyfikacjami oraz wywieszania ogłoszeń zlecających napisanie modyfikacji.

Tytuł postu-odpowiedzi

Postprzez Mirador » 15 gru 2015, o 17:46 ·

Odpowiadając w wątku, forum automatycznie dodaje tytuł posta zaczynający się od "Re:". Chciałbym, by takie zdublowane tytuły się nie wyświetlały. Oczywiście, można to ręcznie modyfikować, ale wygodniej byłoby, gdyby jakiś mod załatwił sprawę (nie pozwalał dodawać tematów w stylu "Re:"). Czy znacie taki mod, ew. czy istnieje jakaś opcja w PA, która by te tematy wyłączała?

Mirador

NowyPosty: 3Dołączył(a): 15 gru 2015, o 17:31

Re: Tytuł postu-odpowiedzi

Postprzez Widmo » 15 gru 2015, o 21:14 ·

Było o tym wiele razy, nawet kiedyś o tym pisałem poradniki. Musisz edytować posting.php.
Zapraszam na polskie forum ze zbiorami BBCode'ów - Kody, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Nie udzielam pomocy na PW, GG, mail. Wszelkie pytania proszę zadawać na forum.

Widmo

ZgrywusPosty: 545Dołączył(a): 13 lis 2009, o 11:29Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Mirador » 16 gru 2015, o 00:19 ·

Widmo,

dzięki za odpowiedź. Niestety, nie udało mi się wygooglać nic sensownego (albo słabo szukałem). Nie jestem biegły w programowaniu; byłbym wdzięczny za link do łatwego w przyswojeniu opisu rozwiązania problemu.
Oczywiście przeedytować plik powinienem dać radę. ;)

Mirador

Postprzez Widmo » 16 gru 2015, o 03:40 ·

Otwieramy plik posting.php
Znajdujemy:

Kod: Zaznacz cały

if (($mode == 'reply' || $mode == 'quote') && !$submit && !$preview && !$refresh)
{
    $post_data['post_subject'] = ((strpos($post_data['post_subject'], 'Re: ') !== 0) ? 'Re: ' : '') . censor_text($post_data['post_subject']);
}

Zamieniamy na:

Kod: Zaznacz cały

if (($mode == 'reply' || $mode == 'quote') && !$submit && !$preview && !$refresh)
{
    $post_data['post_subject'] = ((strpos($post_data['post_subject'], 'Re: ') !== 0) ? '' : '') . censor_text($post_data['post_subject']);
}

Tylko działa to do nowych odpowiedzi. Nie usunie Ci już istniejącyh RE: w odpowiedziach.
Zapraszam na polskie forum ze zbiorami BBCode'ów - Kody, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Nie udzielam pomocy na PW, GG, mail. Wszelkie pytania proszę zadawać na forum.

Widmo

ZgrywusPosty: 545Dołączył(a): 13 lis 2009, o 11:29Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Mirador » 16 gru 2015, o 07:48 ·

Wielkie dzięki, zaraz przetestuję! ;)

Mirador

Postprzez placu » 1 kwi 2016, o 09:07 ·

Dzięki, też szukałem rozwiązania jak usunąć 'Re'.

placu

NowyPosty: 1Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 08:50