Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Wyświetlanie subforów w kolumnach, bez przecinków

Regulamin działu

Zabrania się zgłaszania problemów z już zainstalowanymi modyfikacjami oraz wywieszania ogłoszeń zlecających napisanie modyfikacji.

Wyświetlanie subforów w kolumnach, bez przecinków

Postprzez Radzislax » 27 gru 2016, o 11:44 ·

Witam!
Przez ostatnie dni poszukiwałem działającej modyfikacji, która pozwoli na wyświetlanie subforów w opisie forum w kolumnach. Po kilku próbach znalazłem modyfikację "List subforums in columns" (link do niej: https://github.com/rxu/List_subforums_in_columns)
Wszystko działa cacy, ale zastanawiam się, czy istnieje modyfikacja (lub czy da się zmodyfikować którąś z już istniejących), dzięki której subofora wyświetlą się w kolumnach bez przecinków po nazwie każdego z nich (załączam screen)
screen.png

screen.png (8.75 KiB) Przeglądane 855 razy

Przeżyję, jeśli te przecinki będą musiały tam pozostać, ale mój zmysł estetyki byłby szczęśliwszy, gdyby dało się je usunąć :-)

Radzislax

NowyPosty: 2Dołączył(a): 27 gru 2016, o 11:03

Re: Wyświetlanie subforów w kolumnach, bez przecinków

Postprzez Radzislax » 18 sty 2017, o 16:24 ·

Po to, żeby po nazwie każdego subforum wyświetlało się (lub też nie wyświetlało) to samo. Teraz przecinki są wszędzie poza ostatnimi wierszami każdej kolumny. Nie wygląda to zbyt dobrze i chciałbym to ujednolicić.

Radzislax

NowyPosty: 2Dołączył(a): 27 gru 2016, o 11:03

Re: Wyświetlanie subforów w kolumnach, bez przecinków

Postprzez jarek26 » 25 sty 2017, o 19:56 ·

w pliku tej modyfikacji o nazwie lisner.php masz 2 wierze

Kod: Zaznacz cały

$s_subforums_list_str .= (string) implode(',<br />', $s_subforums_list_m[0]);
$s_subforums_list_str .= (string) implode(',<br />&nbsp;&nbsp;', $s_subforums_list_m[$i]);

Sprawdź o się stanie po usunięciu przecinka przed <br />

jarek26

KanonierPosty: 1184Dołączył(a): 6 mar 2010, o 20:30Lokalizacja: Łomża