Strona 1 z 1

Dobre biuro rachunkowe

PostNapisane: 12 gru 2017, o 08:30
przez natkawal76
Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi biuro rachunkowe Radom. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.

Re: Dobre biuro rachunkowe

PostNapisane: 17 sty 2018, o 08:58
przez lizzanna33
A nie lepiej jest prowadzić księgowość samemu? Przecież istnieją teraz takie serwisy jak ten http://opinie.info.pl/opinie/wfirma/570 i z tego co słyszałam to jest to na prawde wygodne rozwiązanie!

Re: Dobre biuro rachunkowe

PostNapisane: 22 sty 2018, o 20:05
przez moti7
Opłaca się samemu prowadzić księgowość swojej firmy. Można to robić przez ten system https://wfirma.pl/jpk Umożliwia on wysłanie jednolitego pliku kontrolnego do Ministerstwa Finansów, ale także prowadzenie całej księgowości swojej firmy. Jest to dobra opcja.

Re: Dobre biuro rachunkowe

PostNapisane: 24 sty 2018, o 13:07
przez linda899
Dokładnie, popieram. Prowadzenie księgowości swojej firmy samemu (np. za pomocą księgowości online) jest dużo korzystniejsze niż szukanie biura rachunkowego. Niestety są one teraz bardzo drogie, a na księgowości online dużo oszczędzamy. Płacimy niewielki abonament miesięczny dostosowany do firmy. Szczególnie mogę Ci polecić serwis https://wfirma.pl/

Re: Dobre biuro rachunkowe

PostNapisane: 13 lut 2018, o 14:34
przez katarzyna.j
moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest zlecić zewnętrznej firmię sprawy podatkowe i rachunkowe. W każdym mieście na pewno znajdzie się godne polecenia biuro. Ja korzystałam z usług księgowych ursynów. Dużo pracy i stresu spadło z moich barków :)

Re: Dobre biuro rachunkowe

PostNapisane: 21 lut 2018, o 10:56
przez Michiru
Samemu także można zając się prowadzeniem księgowości.

Re: Dobre biuro rachunkowe

PostNapisane: 26 lut 2018, o 10:51
przez antoni21
Pewnie, że można, tylko ile osób to potrafi? Jeśli nie studiowaliście księgowości i nie sprawdzacie na bieżąco zmian w prawie, to nie powinniście się za to zabierać. Warto sprawdzić w http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/kadry-place/ jak do tematu podchodzi biuro rachunkowe MDDP. Raczej samodzielnie nie zagwarantujecie sobie takiej obsługi.