Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Gabinet kosmetyczny

Regulamin działu

Zabrania się zakładania wątków dotyczących problemów z phpBB3.

Gabinet kosmetyczny

Postprzez Trevor » 18 wrz 2017, o 17:00 ·

Szukacie profesjonalnego gabinetu kosmetycznego? Polecam zerknąć tutaj http://laserskincare.pl/gabinet-kosmetyczny-gliwice/
Mają najlepszą ofertę :) i profesjonalny sprzęt

Trevor

Re: Gabinet kosmetyczny

Postprzez Miecia » 23 sty 2018, o 09:53 ·

Super :) Dzięki :) Ja szukam jakiegoś sprawdzonego gabinetu, w którym prowadziliby skuteczne zabiegi modelowania sylwetki.

Miecia

Postprzez jozekk » 23 sty 2018, o 10:27 ·

Miecia napisał(a):Super :) Dzięki :) Ja szukam jakiegoś sprawdzonego gabinetu, w którym prowadziliby skuteczne zabiegi modelowania sylwetki.

To koniecznie pomyśl o wyszczuplaniu falami radiowymi tu :) Podobno to bezpieczny, nowatorski zabieg, którego mogą się podjąć praktycznie wszyscy :)

jozekk

Postprzez linda899 » 30 sty 2018, o 19:09 ·

Aby skorzystać z zabiegów kosmetycznych zawsze jeżdżę do Krakowa, ponieważ mam bardzo blisko, a tylko w SCM estetic otrzymałam profesjonalną pomoc. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że po manualnym oczyszczaniu są jakiekolwiek efekty, a nie tylko zaczerwieniona skóra. Ważne są osoby, które wykonują zabieg, a nie tylko kosmetyki.

linda899

Postprzez katarzyna.j » 23 lut 2018, o 10:40 ·

ja nie chodzę już od dłuższego czasu do gabinetów kosmetycznych. Sama robię sobie paznokcie winylowe w domu. Jest dużo taniej i nie koniecznie gorzej jakościowo :)

katarzyna.j

Postprzez Trevor » 26 lut 2018, o 10:09 ·

A ja jednak uważam że ten gabinet - http://laserskincare.pl/
Jest najlepszy

Trevor

Postprzez Orchidea88 » 9 mar 2018, o 13:29 ·

Hejka właśnie zakładam swój gabinet kosmetyczny połączony z zabiegami medycyny estetycznej. Czy może macie kogoś znajomego, kto prowadzi taką działalność? Ponieważ miałabym małe pytanko, a nie mam kogo specjalnie się spytać... Być może ktoś z was też będzie się orientować czy do blefaroplastyki powiek urządzenie Plasma LIFT jest godny zakupu? Słyszałam, że zabiegi wykonywane nim są widoczne niemalże natychmiastowo. Także, chciałabym mieć pewność zanim faktycznie dokonam zakupu.

Orchidea88

Postprzez misi3k » 27 mar 2018, o 10:38 ·

ja od kiedy mam bardzo dobre garnki to nie muszę chodzić do kosmetyczki: http://stomatologia-paszyna.pl/znakomit ... ny-opinie/

misi3k