Strona 1 z 1

Firma transportowa

PostNapisane: 26 maja 2017, o 18:48
przez Trevor
Jeżeli jesteście przed przeprowadzką, zerknijcie na ofertę tej firmy transportowej - usługi transportowe Dąbrowa Górnicza
Na pewno wszystko szybko przewiozą

Re: Firma transportowa

PostNapisane: 25 sty 2018, o 09:29
przez Areczek21
Dzięki za podpowiedź. Na pewno sobie ich sprawdzę, bo niebawem czeka mnie to przedsięwzięcie...

Re: Firma transportowa

PostNapisane: 25 sty 2018, o 09:59
przez Garbacz
To może rzuć okiem jeszcze tutaj jeśli chodzi o transport. Ranking firm to najlepszy sposób, aby wybrać odpowiednią dla siebie.

Re: Firma transportowa

PostNapisane: 8 lut 2018, o 09:24
przez Michiru
A co z transportem ponadgabarytowym? Ciężkie produkty wymagają specjalnego zabezpieczenia, zresztą poczytajcie https://abcporady.pl/transport-ponadgabarytowy/ - przewóz kilkudziesięciu tonowego towaru czasem nawet trzeba monitorować.

Re: Firma transportowa

PostNapisane: 14 lut 2018, o 10:03
przez Emkaolka0
Dobrze jest też zapoznać się z ofertami kurierów. Być może to w zupełności wystarczy do większości zadań transportowych, a na pewno to wyjdzie bardzo tanio W szczególności gdy postawicie na takie rozwiązania jak brokerzy kurierów. Dzieki takim firmom jak https://www.szybkikurier.eu/kontakt-z-kurierem-dpd będziecie mogli nie tylko znaleźć kontakt z kurierem DPD i innymi kurierami ale także szybko porównać stawki i zamówić paczki, nawet palety

Re: Firma transportowa

PostNapisane: 26 lut 2018, o 20:26
przez antoni21
Normalna rzecz, tutaj bardzo dużo zależy od rentowności danego przedsięwzięcia. Najlepiej podejść do tematu w sposób sensowny i poszukać transportu na Furgonetce. To giełda transportowa do 3,5t, gdzie najprościej załatwić przejazd. Ja dzięki takiemu podejściu oszczędzam sporo pieniędzy.