Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

[Indeksowanie podstron] brak indeksacji

Regulamin działu

Zabrania się zakładania wątków dotyczących problemów z phpBB3.

[Indeksowanie podstron] brak indeksacji

Postprzez RedGreen » 24 lis 2014, o 14:26 ·

Witam was.

Jak w temacie, wydaje mi się że podstrony w moim forum nie są indeksowane, piszę wydaje mi się ponieważ nie jestem właśnie tego pewien. Być może źle to sprawdzam. Od startu forum czyli od 1.listopada mam zainstalowaną sitemape ustawiłem dobrze uprawnienia dla botów oraz po kolei dawałem im uprawnienia do każdego działu oraz kategorii. Więc wszystko powinno być w porządku, a jednak mam wrażenie że nie indeksują się podstrony. I to mnie bardzo martwi. Dodam jeszcze że sprawdzając w google wpisują site:nazwastrony.pl wynika że podstrony są zaindeksowane hmmm i koło się zamyka.

Może wy wiecie gdzie leży problem?

RedGreen

Posty: 31Dołączył(a): 19 lis 2014, o 12:31Lokalizacja: Łódź

Re: [Indeksowanie podstron] brak indeksacji

Postprzez Hector » 24 lis 2014, o 20:42 ·

Chłopie, masz forum od 1 listopada, forum jest praktycznie puste z tego co widzę, a Ty chcesz nie wiadomo jakich wyników w wyszukiwarkach, niby co ma wyszukiwarka indeksować, pusty dział?

Z tego co obserwuje w twoich tematach tu i na phpbb.pl to co chwilę zmieniasz styl, co chwilę grzebiesz coś w ustawieniach SEO, przeciez sam sobie tym strzelasz w kolano, nie można tak grzebać przy witrynie i oczekiwać nie wiadomo to jakiego efektu.

Mało tego, jeżeli pozycjonujesz swoje forum w taki sposób http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/36 ... ,id,t.html to życze powodzenia.

Hector

OsiłekPosty: 1624Dołączył(a): 19 paź 2011, o 11:36