Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Styl a pozycjonowanie

Styl a pozycjonowanie

Postprzez RedGreen » 19 lis 2014, o 13:30 ·

Czy wy też macie takie wrażenie że indeksacja forum zależy również od stylu? jakiś czas temu zmieniłem styl na we_universal i zauważyłem że jak by moja pozycja w google się podbiła. Nie wiem jak to możliwe ale tak się stało. Specjalnie nie pozycjonuje swojego forum, w sensie zostawiania gdzieś linków do forum, postawiłem głównie na słowa kluczowe i w miarę dobry opis strony.

RedGreen

Posty: 31Dołączył(a): 19 lis 2014, o 12:31Lokalizacja: Łódź

Re: Styl a pozycjonowanie

Postprzez projektlukas » 7 gru 2014, o 16:00 ·

Jeśli dany styl był lepiej zoptymalizowany względem poprzedniego, to i owszem mogłeś zanotować skok w górę.

projektlukas

NowyPosty: 3Dołączył(a): 7 gru 2014, o 14:28Lokalizacja: Katowice

Postprzez davvid » 10 gru 2014, o 15:32 ·

Sama zmiana stylu nie ma na to wpływu. Masz podpiętą stronę do Google Webmaster Tools?

davvid

Posty: 6Dołączył(a): 5 wrz 2014, o 12:34Lokalizacja: Warszawa

Postprzez markaliniak » 26 wrz 2015, o 12:58 ·

Styl nie ma nic do tego, bardziej chodzi o optymalizację skryptu. Może większa czytelność mogła wpłynąć na linkowanie przez użytkowników?

markaliniak

Postprzez Wright » 6 lut 2017, o 09:49 ·

Oczywiście, że nowy "styl", czyli "szablon" mógł mieć wpływ na pozycjonowanie. Tylko tak jak przedmówcy pisali nie pod względem wizualnym, a kodu. Jeśli autor tematu nadal interesuje się tematem pozycjonowania to zapraszam do czytania bloga na stronie http://www.antygen.pl.

Wright

NowyPosty: 1Dołączył(a): 6 lut 2017, o 09:46

Postprzez dawidowiczpiotr88 » 4 gru 2017, o 22:10 ·

Moim zdaniem i według mojego doświadczenia style nie mają wpływu na SEO.

dawidowiczpiotr88