Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Poradnik z zakresu pozycjonowania

Poradnik z zakresu pozycjonowania

Postprzez webownia » 17 gru 2013, o 12:35 ·

cześć,
coraz więcej osób decyduje się na własną rękę zająć pozycjonowaniem swojej strony, zamiast zlecić to specjalistom. Jeśli jest ono niewłaściwie prowadzone to można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Dlatego warto znać 3 podstawowe zasady pozycjonowania. Bez tego nie ma nawet sensu zabierać się za jakiekolwiek próby.

webownia

NowyPosty: 1Dołączył(a): 17 gru 2013, o 12:11Lokalizacja: Gdańsk

Re: Poradnik z zakresu pozycjonowania

Postprzez RedGreen » 19 lis 2014, o 13:51 ·

Znam tą stronę. Bardzo fajna i wartościowa treść, od jakiegoś już czasu bardzo zacząłem się interesować pozycjonowaniem, dużo dużo czytam na ten temat. I testuję to na swoim forum. Prawda jest taka że pozycjonowanie to rozległy proces i nie wolno się zniechęcać jeśli coś nie idzie po naszej myśli no i co ważne dużo dużo czasu potrzeba na to poświęcić, jak i również dużo czasu potem na efekt.

RedGreen

Posty: 31Dołączył(a): 19 lis 2014, o 12:31Lokalizacja: Łódź

Postprzez arek21 » 20 sty 2015, o 12:25 ·

Fakt samemu pozycjonować to nie jest proste zwłaszcza w dobie zabójczych algorytmów typu pingwin i panda. Dzięki za porady :)

arek21

Postprzez weronek » 30 kwi 2015, o 07:52 ·

Warto udać się również na szkolenia google adwords. Dziękim boksom sponsorowanym można zdobyć naprawdę wartościowy ruch na stronie.

weronek

Postprzez Vexatus » 31 maja 2015, o 08:43 ·

Nazywanie tego poradnikiem z zakresu pozycjonowania to bardzo gruba przesada. :) Skoro już o pozycjonowaniu mowa to zapraszam na stronę pozycjonowanie Inowrocław. Pozdrawiam. :)

Vexatus

Posty: 34Dołączył(a): 28 gru 2009, o 18:01Lokalizacja: Inowrocław

Postprzez MarekAnna » 30 wrz 2015, o 12:21 ·

Reguły pozycjonowania zmieniają się z miesiąca na miesiąc, więc taki poradnik jeżeli nie jest na bieżąco aktualizowany będzie delikatnie mówiąc nieprzydatny.

MarekAnna

Postprzez czulak3 » 23 gru 2015, o 13:19 ·

A co powiecie o korzystaniu z firm pozycjonerskich? Bo powiem szczerze, że o ile samemu jestem w stanie zdobywać linki to szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak przeprowadzić chociażby audyt SEO. Ostatnio nawet dostałem całkiem ciekawą propozycję od http://www.strefazysku.eu/. Myślicie, że warto?

czulak3

NowyPosty: 1Dołączył(a): 23 gru 2015, o 13:16

Postprzez MagdaKessler » 25 sty 2017, o 09:16 ·

każdy orze jak może :)
meble warsztatowe

Załączniki

RF-FURNITURE-P.jpg

MagdaKessler

Postprzez Natur » 19 wrz 2017, o 20:29 ·

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie, to nie zabierałbym się za to prywatnie. Oczywiście, zmiany na stronie, optymalizacje można wykonać we własnym zakresie. Jednak jeżeli chodzi o zdobywanie linków to jest to trudniejsze zadanie. Sam zajmuje się tworzeniem mojej strony, ale pomaga mi specjalista, który pracuje w agencji i ma kilkuletnie doświadczenie. Moja strona to:
https://natur-sklep.pl/

Natur

NowyPosty: 2Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 13:24

Postprzez dawidowiczpiotr88 » 4 gru 2017, o 22:09 ·

Poszukaj w Google bloga Semtalk.pl

dawidowiczpiotr88