Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

[zlecę] aktualizację i optymalizację forum

Regulamin działu

1. Tytuły wątków powinny rozpoczynać się od tagu:
    • [kupię]
    • [sprzedam]
    • [zasponsoruję]
    • [wykonam]
    • [zlecę]
    • [zatrudnię]
    • [wymienię się]
    • [poszukuję członka ekipy]
    1. Po tagu [poszukuję członka ekipy] należy umieścić adres strony WWW.
  2. Oferta musi być związana z informatyką, szczegółowo opisana, zawierać dane kontaktowe osoby składającej ofertę (numer GG/JID, adres e-mail, link do strony) oraz, w przypadku ofert "[zlecę]" o wartości do 100 zł, przeznaczony na nią budżet i precyzyjny opis czego oczekuje zleceniodawca.
  3. Po wygaśnięciu ważności oferty twórca wątku proszony jest o napisanie nowego postu z informacją o tym. W przypadku braku takiej informacji oferty "[wykonam]" zostaną uznane za nieaktualne po roku, natomiast pozostałe - po trzech tygodniach.
  4. Twórca wątku ma prawo napisać w nim nowy post dopiero po upływie 2 tygodni od poprzedniego, oprócz sytuacji gdy jest to odpowiedź na post innego użytkownika lub informacja o wygaśnięciu ważności oferty.
  5. Mile widziane są opinie zadowolonych i/lub niezadowolonych klientów.

[zlecę] aktualizację i optymalizację forum

Postprzez RadAg! » 2 lut 2017, o 16:06 ·

Witam.
Jakiś czas temu prosiłem tutaj na forum o aktualizację forum z 3.0 do 3.1. Wykonał ją dla mnie Marcin Ławniczak, który odpowiedział na moje ogłoszenie.
Niestety forum od tego czasu sybie błędami 500. Zdaje się, że obciąża serwer hostingodawcy (AZ.pl) przekraczając limity. Wg AZ wina leży głównie po stronie przekraczania CGI. Wklejam dla jasności ich wyjaśnienie:
pragnę poinformować, iż administrator przeanalizował niedogodność z
wyswietlaniem się błędu 500 na Państwa stronach. Spowodowana ona jest
przekraczaniem maksymalnej ilość procesów - MaxCGI - dla Hostingu
PERSONAL to 4 procesy. Rozwiązaniem jest optymalizacja aplikacji tak aby
nie przekraczała wskazanego zasobu, bądź przejście na wyższy pakiet,
który oferuje 8 procesów.

Chciałbym aby ktoś kto się na tym zna przeprowadził optymalizację forum, sprawdził konfigurację itp. Wszystkie istotne rzeczy, które mają wpływ na szybkość działania forum i jego prawidłową współpracę z serwerem, no chyba że się nie da ale to nie jest duże forum, max 20 sób na nim siedzi.

forum.roadrunners.pl

Można się ze mną skontaktować mailowo admin@roadrunners.pl lub telefonicznie 690944911

RadAg!

Re: [zlecę] aktualizację i optymalizację forum

Postprzez Malo981 » 3 lut 2017, o 08:58 ·

Hmm. noo dziwna sprawa z tym wszystkim musze przyznać.

Malo981

NowyPosty: 1Dołączył(a): 2 lut 2017, o 16:07

Postprzez RadAg! » 3 lut 2017, o 19:25 ·

Z tego co doszedłem z jednym panem który się zgłosił to SEO dla forum jest zupełnie nie skonfigurowane. Przed aktualizacją były proste linki, teraz ich nie ma. Nie wiem jaki to ma mieć wpływ ale fakt jest taki że wtyczka SEO jest ale proste linki są wyłączone.

RadAg!

Postprzez RadAg! » 6 lut 2017, o 21:38 ·

Zmiana zlecenia - zlecę przeniesienie forum na nowy hosting!

RadAg!