Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

[Wykonam] Style, instalację modyfikacji SOLIDNIE!

Regulamin działu

1. Tytuły wątków powinny rozpoczynać się od tagu:
    • [kupię]
    • [sprzedam]
    • [zasponsoruję]
    • [wykonam]
    • [zlecę]
    • [zatrudnię]
    • [wymienię się]
    • [poszukuję członka ekipy]
    1. Po tagu [poszukuję członka ekipy] należy umieścić adres strony WWW.
  2. Oferta musi być związana z informatyką, szczegółowo opisana, zawierać dane kontaktowe osoby składającej ofertę (numer GG/JID, adres e-mail, link do strony) oraz, w przypadku ofert "[zlecę]" o wartości do 100 zł, przeznaczony na nią budżet i precyzyjny opis czego oczekuje zleceniodawca.
  3. Po wygaśnięciu ważności oferty twórca wątku proszony jest o napisanie nowego postu z informacją o tym. W przypadku braku takiej informacji oferty "[wykonam]" zostaną uznane za nieaktualne po roku, natomiast pozostałe - po trzech tygodniach.
  4. Twórca wątku ma prawo napisać w nim nowy post dopiero po upływie 2 tygodni od poprzedniego, oprócz sytuacji gdy jest to odpowiedź na post innego użytkownika lub informacja o wygaśnięciu ważności oferty.
  5. Mile widziane są opinie zadowolonych i/lub niezadowolonych klientów.

[Wykonam] Style, instalację modyfikacji SOLIDNIE!

Postprzez dezerter_af » 22 cze 2011, o 15:27 ·

Nazywam się Sergiusz Kotecki, aktualnie mieszkam w Częstochowie. Mam 20 lat i zajmuję się webmasteringiem, SEO i e-commerce.

Skryptem phpbb3 zajmuję się od 2 lat. Wiele się nauczyłem i jak dla mnie jest to jeden z najlepszych darmowych skryptów.

Wykonam za drobną opłatą:
- Instalację modyfikacji drobnych.
- Delikatne poprawki stylu.
- Drobne poprawki modyfikacji.

Za ustaleniem zapłaty wykonuje:
- Style oparte na prosilver (Za dodatkową opłatą pliki PSD).
- instalację dużych modyfikacji.
- Duże przeróbki stylów.
- Znaczne poprawki modyfikacji (Jeżeli są możliwe).

Jeżeli są dodatkowo chętne osoby oferuję również usługi w zakresie SEO (Nie żaden SEO mod czy inne mody) Mam spore zaplecze i jestem w stanie poprawić pozycję w google.

Każda poważna oferta = wpłata zaliczki. Bez zaliczki nawet nie ruszam żadnego projektu ponieważ już kilka osób próbowało mnie oszukać.

Moje style są zabezpieczone przed kradzieżą, każdy styl przypisany jest do domeny. Jeżeli domena na której jest styl zmieni się wysyłam ostrzeżenie do właściciela a później usuwam mój styl. Narzędzie jest tak ustawione że uaktywnia się tylko gdy domena jest inna niż ta przypisana. Nie ma możliwości załamania tego zabezpieczenia bądź usunięcia kodu, jeżeli taka sytuacji zaistnieje styl się zablokuje.

Koszt stworzenia stylu waha się od 90 do 400zł + 100zł jeżeli styl ma być na wyłączność.

Style robię tylko na zamówienie. Każdy zamówiony styl sprzedaję dwa razy. Raz osobie zamawiającej a drugi raz innej chętnej osobie. Taka polityka gwarantuje pewna unikalność.

Nie podaję żadnych cen gdyż wsystko jest do negocjacji. Do stylów oczywiście można dokupić logotyp i zestaw ikon. Przy droższych stylach zestaw ten jest za darmo.

Przykładowy logotyp:
Obrazek

Przykładowe style które są do sprzedania jeszcze raz:
Demo styles - Osiolkowo.eu TEAM

Preferowany kontakt:

PW na forum
Mail sergiusz[kropka]kotecki[małpa]o2[kropka]pl (skrzynkę sprawdzam kilkanaście razy dziennie)
Gadu-gadu: 5997831
Telefoniczny: 48 509855169
Skype sergi16_1991 (Tylko na umówioną godzinę:)

Pozdrawiam Sergiusz Kotecki.

PS. Komentarze mojej pracy możesz czytać na bieżąco tutaj:
phpbb3-mods.pl - KLIK

O to niektóre z nich:

przez mateuszekk » 9 cze 2011, o 00:19
Użytkownik rzetelny, wykonuje wszytko tak jak się należy. Dodatkowo zaoferował mi przy prowadzeniu forum za darmo. Oczywiście skorzystałem :) Zakupiłem również od niego skrypt na SMS gold + ultimate points. Wszystko działa jak należy a koszt zwróci się bardzo szybko :)
szuka tylko takich ze świecą jeżeli na prawdę potrzebujecie pomocy chłopak jest nie drogi wie co robi. :)
jestem z niego zadowolony mimo ze forum jest nowe wszystkim się podoba :)

przez wojtek » 16 cze 2011, o 13:00
Jak najbardziej polecam usługi dezerter_af . Szybko, sprawnie, bezstresowo :D. Ofc nie droga.
Link poniżej wszystko wyjaśnia
Grafika na szkle do kuchni to idealny pomysł na odświeżenie jej wyglądu. Szkło jest wyznacznikiem elegancji, a dzięki elastyczności, można na nim nadrukować dowolną grafikę!
Grafika na szkle - Glass Decor

dezerter_af

PieszczochPosty: 546Dołączył(a): 8 gru 2008, o 17:15Lokalizacja: Częstochowa

Re: [WYKONAM-TANIO] Style, instalację modyfikacji SOLIDNIE!

Postprzez dezerter_af » 18 paź 2011, o 10:42 ·

@bump
Grafika na szkle do kuchni to idealny pomysł na odświeżenie jej wyglądu. Szkło jest wyznacznikiem elegancji, a dzięki elastyczności, można na nim nadrukować dowolną grafikę!

dezerter_af

Postprzez Madrid » 21 paź 2011, o 15:12 ·

Profesjonalista w swoim fachu. Bardzo szybko, fachowo, rzetelnie. Dobry kontakt, jednym słowem polecam.

Pozdrawiam Madrid

Madrid

Postprzez dezerter_af » 12 lis 2011, o 14:46 ·

@bump

dezerter_af

Postprzez Thor » 22 lis 2011, o 18:35 ·

Potwierdzam, pełen profesjonalimz, szybko, fachowo - user normalnie czyta w myślach :D serdecznie polecam

Thor

NowyPosty: 1Dołączył(a): 22 lis 2011, o 18:31

Postprzez Tyber » 7 gru 2011, o 19:02 ·

Polecam tego gościa :) jest profesjonalny i podejmuje się na prawde każdego zadania. Nie jest drogi i to się ceni :D. Na prawde PO LE CAM!!

Tyber

NowyPosty: 3Dołączył(a): 5 gru 2011, o 00:40Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez ghost78 » 15 gru 2011, o 19:14 ·

Pełen profesionalizm ,szybko i fachowo przemiły kontakt. Polecam !!

ghost78

NowyPosty: 1Dołączył(a): 15 gru 2011, o 19:10

Postprzez Sammael » 15 gru 2011, o 21:02 ·

Można "odświeżyć" demo stylów?

Sammael

Postprzez dezerter_af » 15 gru 2011, o 21:51 ·

Jeżeli chcesz coś kupić to zapraszam na PW albo gg.

Demo będzie dopiero dostępne jak podstawie na nowo stronę mojego studia. Aktualnie mam totalny brak czasu i hostingu.

dezerter_af

Postprzez MagicalFire » 23 gru 2011, o 10:41 ·

dezerter_af instalował mi moda Dzięki za post wykonał to zlecenie bardzo szybko bez żadnych błędów no i tanio
moge z czystym sumieniem polecić go każdemu

MagicalFire