Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

[Wykonam] Instalację modyfikacji forów phpBB i nie tylko

Regulamin działu

1. Tytuły wątków powinny rozpoczynać się od tagu:
    • [kupię]
    • [sprzedam]
    • [zasponsoruję]
    • [wykonam]
    • [zlecę]
    • [zatrudnię]
    • [wymienię się]
    • [poszukuję członka ekipy]
    1. Po tagu [poszukuję członka ekipy] należy umieścić adres strony WWW.
  2. Oferta musi być związana z informatyką, szczegółowo opisana, zawierać dane kontaktowe osoby składającej ofertę (numer GG/JID, adres e-mail, link do strony) oraz, w przypadku ofert "[zlecę]" o wartości do 100 zł, przeznaczony na nią budżet i precyzyjny opis czego oczekuje zleceniodawca.
  3. Po wygaśnięciu ważności oferty twórca wątku proszony jest o napisanie nowego postu z informacją o tym. W przypadku braku takiej informacji oferty "[wykonam]" zostaną uznane za nieaktualne po roku, natomiast pozostałe - po trzech tygodniach.
  4. Twórca wątku ma prawo napisać w nim nowy post dopiero po upływie 2 tygodni od poprzedniego, oprócz sytuacji gdy jest to odpowiedź na post innego użytkownika lub informacja o wygaśnięciu ważności oferty.
  5. Mile widziane są opinie zadowolonych i/lub niezadowolonych klientów.

Re: [Wykonam] Instalację modyfikacji forów phpBB i nie tylko

Postprzez marcinsik » 14 mar 2015, o 16:04 ·

Polecam każdemu , szybko i profesjonalnie wykonana praca.
Moje forum http://www.forumkurierow.pl aktualizacja do 3.1.3 wgranie stylu i poprawa kilku modów i jak widać bardzo dobrze wykonana praca.
Polecam

marcinsik

Postprzez butterbean » 3 kwi 2015, o 19:46 ·

www.audi-c4.pl

Przepraszam za pisownie błedy itp.jestem samoukiem i naprawde przyłozyłem się żeby napisać to w miarę po polsku
Witam.Nie polecam.
Od 2 miesiecy forum forum jest w rozsypce.kontakt mega kiepski.
Była zlecona konwersja forum z ok 1000tysiacami postow,z 3.5 tysiaca populacja uzytkownikow.
Nie znam sie na tym w ogóle.Do tej pory korzystalem z pomocy niedoplatnej kolegi.ja jestem tylko pasjonatem dziedziny o ktorej mowi forum.
Forum na przemo nie miało jakichkolwiek problemów.Wszystko absolutnie było sprawne i ustawione.Kolega Hejowicz jako najbardziej tutaj polecany zdobyl moje zaufanie więc zwróciłem się z zapytaniem.odpowiedzialem szczerze-nie znam sie na tym.dziala mi na przemo ma dzialac na bb3-ta sama zlub zblizona funkcjonalność.ustaliliśmy cene.proces mial zacząć sie 1 lutego i potrwac tydzien..ok.Informuje uzytkowników,dyskutuje nad zmianami.oponentów próbuje przekonać,już wtedy kolega mnei olał mimo ze mial uprawnienia administratora nadane juz 1 dnia czyli ok 23 stycznia,poprosiłem zeby przedstawil na forum wady i zalety w jakis prosty sposób.5-10 pktow i tyle.zlewka.Żyję tym forum dzień i noc.Dla mnei 1 lutego to 1 lutego.zaczeło sie koło 4 czy 5 lutego.czyli wtedy kiedy w zasadzie miało sie skonczyc..miałem nadzieję ze biorąc kase kolega wykona wszystko sam.ale on nei mogl sie odnalezc gdzie co jest..troche dziwne ale spoko nei znam sie.Porposilem dotychczasowego opeikuna forum żeby troche Pomógł specjaliście i powiedział co gdzie na półce leży..od 5 koelga pojawial sie i znikal.miał być to go nie było..po ok tygodniu odpalił forum w nowej formie.i sie zaczęło-białe tła w segmentach na forum i w portalu.upawnienia ustawienia itp.zajelo kolejne kilka dni.w miedzyczasie wyszlo ze w bb3 nie mozna nadawac jakichs uprawnien do działow wzgledem liczby postów.tzn niby można ale ten mod sie z czyms gryzie itp.Nie wiem kto nie wiem kiedy ale to zainstalowano.nie wiem czy opiekun zlecal koledze hejowiczowi bo mnei przy tym nei było.ja zlecalem konwersje i o tych problemach dowiedziałem sie wtedy kiedy już sajgon.czyli:
nie wiem jakim cudem zliczyło wszystkim wszystkie posty-zarówno w działach w których mailo naliczac jak i w tych w ktorych nie mialo naliczac i na przemo nei naliczalo-zaznacze ze przez kilka pierwszych dni te liczby były realne-czyli tyle postów ile miałem na przemo miałem i na bb3.
Białe pola zaczely sie pojawiac w rózncyh miejscach-jak nei w modzie ogloszen to w mini czacie.jak nie tam to w jakims temacie czy dziale.
kolega pojawial sie tylko wtedy kiedy juz straszyłem go opisaniem tego tutaj..porobil jedna dwie rzeczy i znikal bo praca szkola i jak widze inne kolejne fuchy czekaly..od tygodnia w ok 70 procentach kont sa pozmieniane pola w profilach uzytkownikow-tzn sa powpisywane niewlasciwe wartosci itp..
znowu gdzies tam odnalezlismy biale pola-chodzi o to ze styl jest ciemny i literki sa biale lub bardzo jasne szare.wskakuje biale tlo i literek nie widac.
co do rozliczenia-napraszałem sie wręcz żeby zapłacic koledze z góry.nie chcial.po wstepnym odpaleniu forum mówie do dotychczasowego opiekuna zeby juz przelal koledze pieniadze zeby go zahcecic do przylozenia sie sercem do tego co nam robil..Tu naprawde nie chodzi o kase bo zadne pieniadze nie sa dla mnie odpowiednie jesli mialbym te forum stracic.
reasumując-gość dostal dostep do serwera do bazy do wszystkiego zanim jeszcze zaczął cokolwiek robić.zamiast pokręcic sie po przemo i zdecydować czy da rade on zdecydowal ze zrobi.w tej chwili kontakt jest znikomy..jak juz to pisze koelga na gg zeby mu pokazac co gdzie ma poprawic..taka zabawa trwa juz 2 miesiace.
dziekuje skonczyłem.

butterbean

Postprzez Antracyt » 23 sie 2015, o 19:21 ·

Gorąco polecam Piotra (hejowicza). W kilka godzin uporał się z konfiguracją moda SEO. Zrobił mi polskie znaki i wszystkie linki prawidło się wyświetlają. Ponadto uporał się z moimi upierdliwymi pytaniami. Wszystko szybko i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Antracyt

Postprzez Miron » 13 mar 2016, o 04:09 ·

Piotr spisał się na 5+ , uratował dane , przywrócił forum i dodatkowo modyfikację . Tylko polecić :) Jeszcze raz dziękujemy :)

Miron

Postprzez kakao » 4 cze 2016, o 06:50 ·

Super! Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Piotra. Pełene zawodostwo. Dzięki, sam próbowałem ale połamałem zęby na aktualizacji phpbb3 i mchat mod. User hejowicz wykonał to szybko, lekko, łatwo , przyjemnie i tanio. Polecam! Sprawa dotyczy www.obudzeni.info chat jest widoczny dla zalogowanych.

kakao

NowyPosty: 2Dołączył(a): 13 mar 2016, o 17:03

Postprzez Luna » 9 wrz 2016, o 00:41 ·

Ja również bardzo gorąco polecam i zachęcam do korzystania z usług Pana Piotra :) Zaktualizował ostatnio skrypt mojego forum, zainstalował nowy styl i kilka modyfikacji. Sprostał wszystkim moim oczekiwaniom, służył radą i błyskawicznie reagował na wszelkie zachcianki i fanaberie z mojej strony :) Całość wykonana bardzo szybko, sprawnie, bez przerw w działaniu forum i, co ważne, za bardzo rozsądną cenę. Minął miesiąc i wszystko idealnie śmiga. Przy następnych aktualizacjach, czy modyfikacjach nie będę szukać już nikogo innego, pozostanę wierna Panu Piotrowi :)

Luna