Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

[Wykonam] Bardzo tanie instalowanie modyfikacji na forum.

Regulamin działu

1. Tytuły wątków powinny rozpoczynać się od tagu:
    • [kupię]
    • [sprzedam]
    • [zasponsoruję]
    • [wykonam]
    • [zlecę]
    • [zatrudnię]
    • [wymienię się]
    • [poszukuję członka ekipy]
    1. Po tagu [poszukuję członka ekipy] należy umieścić adres strony WWW.
  2. Oferta musi być związana z informatyką, szczegółowo opisana, zawierać dane kontaktowe osoby składającej ofertę (numer GG/JID, adres e-mail, link do strony) oraz, w przypadku ofert "[zlecę]" o wartości do 100 zł, przeznaczony na nią budżet i precyzyjny opis czego oczekuje zleceniodawca.
  3. Po wygaśnięciu ważności oferty twórca wątku proszony jest o napisanie nowego postu z informacją o tym. W przypadku braku takiej informacji oferty "[wykonam]" zostaną uznane za nieaktualne po roku, natomiast pozostałe - po trzech tygodniach.
  4. Twórca wątku ma prawo napisać w nim nowy post dopiero po upływie 2 tygodni od poprzedniego, oprócz sytuacji gdy jest to odpowiedź na post innego użytkownika lub informacja o wygaśnięciu ważności oferty.
  5. Mile widziane są opinie zadowolonych i/lub niezadowolonych klientów.

[Wykonam] Bardzo tanie instalowanie modyfikacji na forum.

Postprzez pawelooss » 3 maja 2010, o 21:22 ·

Witam!

Jako iż zdobyłem już pewną wiedzę i doświadczenie w zakresie instalowania modyfikacji phpBB3, myślę, że mogę już pomagać innym osobom, które są w tym temacie zupełnie zielone.

Co oferuję? Przede wszystkim instalowanie modyfikacji phpBB3, choć w innych pracach typu zainstalowanie forum, ustawienie uprawnień czy konwersja z Przema również będę w stanie pomóc. Zawsze warto zapytać, a odpowiem. :)

Co potrzebuję? W zależności od sytuacji: hasła root admina, FTP, SQL, a czasem wszystkich tych rzeczy. Zapewniam, że nie będę ich później kolekcjonował, ale na czas korzystania z usługi zalecam ich zmianę na jakieś tymczasowe - tak aby żadna ze stron nie miała podstaw do roszczeń, że została oszukana. Przed skorzystaniem z usługi wymagam wykonania kopii zapasowej plików i bazy (tak na wszelki wypadek, żeby nic, odpukać, nie popsuć).

Ile to kosztuje? Cena zawsze będzie wykonywana indywidualnie. Preferuję system wykonywania większości prac, przesłania wynagrodzenia, a następnie wykończenia np. jakichś szczegółów. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko oszustwa przez którąkolwiek ze stron.

Kontakt: e-mail: pawelooss@o2.pl lub GG: 2098685. Pisząc przedstaw się i powiedz, w jakiej sprawie się zwracasz. Masę ludzi pisze do mnie co dzień pytania związane z telefonami, gdyż prowadzę forum o tej tematyce, więc osób nieprzedstawiających konkretów zwykle olewam. :P

Dlaczego w nazwie tematu umieściłem sformułowanie "bardzo tanie"? Otóż jestem dopiero początkujący (uczeń technikum informatycznego, znam podstawy PHP), choć w znakomitej większości przypadków, przy zwyczajnym instalowaniu modyfikacji, z pewnością dam sobie radę. A gdyby miałyby się wydarzyć jakieś trudności, po prostu przywrócę forum do stanu poprzedniego i nie wezmę opłaty.

Jestem więc niejako alternatywą dla profesjonalistów, którzy za konwersję forum z Przema do Trójki potrafią zainkasować lekką ręką z 300 zł. :D Sam musiałem wykonać taką operację, lecz gdy usłyszałem podobną kwotę, to zdecydowałem doczytać, popracować i się poduczyć. :] Efektem jest przewertowanie ogromnych ilości modyfikacji oraz wybranie z nich najważniejszych, które zapewniły mi większość funkcjonalności i wygody skryptu Przema.

Poniżej przedstawiam listę modyfikacji (w dalszym ciągu nie zamkniętą), których instalki dostosowałem do najnowszej wersji skryptu i, jeśli nie były, amatorsko przetłumaczyłem, na ile było to niezbędne (czyli np. teksty wyświetlające się użytkownikom). Dzięki temu jestem w stanie zainstalować je dość szybko (najczęściej są to 3 kliknięcia + ewentualne poprawki do stylu, jeśli domyślnym nie jest prosilver - za style oparte na subsilver raczej się nie biorę, gdyż w dużej części nie ma do nich instrukcji). Oczywiście nie ograniczam się jedynie do poniższej listy, lecz modyfikacje z niej po prostu jestem w stanie wgrać najszybciej.

Podsumowując, stawiam sprawę jasno i otwarcie. Jako pasjonata mogę pomóc Tobie w rozbudowywaniu forum o nowe funkcje, które sam musiałem nauczyć się wprowadzić, jednak dla bardziej skomplikowanych spraw i pisaniu autorskich skryptów zatrudnij profesjonalistę. ;) Moim atutem będzie jednak atrakcyjna cena i ludzkie podejście do sprawy. :)

Zapraszam i pozdrawiam,
Pawelooss
Ostatnio edytowano 3 maja 2010, o 23:10 przez pawelooss, łącznie edytowano 2 razy

pawelooss

LeniuszekPosty: 366Dołączył(a): 14 sie 2009, o 19:01

Re: [Wykonam] Bardzo tanie instalowanie modyfikacji na forum.

Postprzez MeonXT » 3 maja 2010, o 22:13 ·

Ja ze swojej strony mogę polecić pawelooss'a - zna się na rzeczy, jest uczciwy i ogólnie dobry z niego człowiek ;P
Jeszcze raz polecam. Pozdro :)
Obrazek
Dobre, bo (O)polskie!
Jak sie nie ma to co sie lubi, to sie kradnie co popadnie :)

MeonXT

Postprzez kolek1985 » 4 maja 2010, o 17:46 ·

Również polecam tego Pana. Bardzo miła i profesjonalna obsługa :D Zachęcam do korzystania z jego pomocy

kolek1985

NowyPosty: 3Dołączył(a): 9 sty 2010, o 13:08

Postprzez Outlaw » 4 maja 2010, o 21:02 ·

Polecam również tego użytkownika! Miałem przyjemność skorzystać z jego fachowej pomocy i współpraca była bardzo owocna i szybka. Poza wsparciem technicznym pomógł mi bardzo merytorycznie przy zapoznawaniu się z phpbb3 za co bardzo jestem wdzięczny! Polecam serdecznie wszystkim którzy mają problem z modami lub ogólnie z instalacją forum.

Outlaw

Postprzez groverr » 4 maja 2010, o 21:41 ·

Pawelooss"a spotkałem przez przypadek gdzieś w internecie :D Nie znałem jego umiejętności, nie wiedziałem co potrafi, a co umie.Zaufałem gościowi a on zrobił porządek na mojej stronie, w tak szybkim czasie. Na pewno skorzystam z jego pomocy. Nie będę się powtarzał 100% PROFESJONALIZMU Pawelooss i jeszcze raz DZIĘKUJĘ......

groverr

Postprzez cypeczek » 26 maja 2010, o 18:00 ·

Udostępnił swój autorski skrypt przenoszenia podziękowań z Przema. Zadziałało :) Bardzo polecam, wszystko bardzo szybko i sprawnie.

cypeczek

Don SmerfoPosty: 373Dołączył(a): 4 lut 2010, o 21:54Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Postprzez derczan » 7 cze 2010, o 20:31 ·

wszystko idealnie :) Polecam tego pana :)Instalacja szybka i dobrze zrobiona

derczan

NowyPosty: 2Dołączył(a): 1 cze 2010, o 20:05

Postprzez Tygrysex » 21 cze 2010, o 13:25 ·

Ja również polecam! Osoba godna zaufania, konkretna - błyskawiczne rozwiązanie problemu i poprawna instalacja modyfikacji na forum!

Tygrysex

Postprzez Vitek » 27 cze 2010, o 01:52 ·

Witam.
Polecam kolege. Świetnie wykonał kilka modyfikacji za naprawdę niewielka kasę.
Przede wszystkim zrobił wszystko w ciagu tak naprawde jednego dnia. Do tego można mu zaufac bo pieniążki ja pierwszy wysłałem nie chcac mieć przerw w pacy forum.
Pozdrawiam i polecam. Kto bedzie chiał sie dowiedziec jakie modyfikacje i gdzie podje gg: 20603086

Vitek

NowyPosty: 1Dołączył(a): 24 cze 2010, o 15:00

Postprzez elsol » 13 sie 2010, o 23:02 ·

Szybko , sprawnie i dokładnie. Tak można podsumować wykonanie usługi.
Polecam, zadowolony z usługi :)

elsol