Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

[Wykonam] Instalację modyfikacji forów phpBB i nie tylko

Regulamin działu

1. Tytuły wątków powinny rozpoczynać się od tagu:
    • [kupię]
    • [sprzedam]
    • [zasponsoruję]
    • [wykonam]
    • [zlecę]
    • [zatrudnię]
    • [wymienię się]
    • [poszukuję członka ekipy]
    1. Po tagu [poszukuję członka ekipy] należy umieścić adres strony WWW.
  2. Oferta musi być związana z informatyką, szczegółowo opisana, zawierać dane kontaktowe osoby składającej ofertę (numer GG/JID, adres e-mail, link do strony) oraz, w przypadku ofert "[zlecę]" o wartości do 100 zł, przeznaczony na nią budżet i precyzyjny opis czego oczekuje zleceniodawca.
  3. Po wygaśnięciu ważności oferty twórca wątku proszony jest o napisanie nowego postu z informacją o tym. W przypadku braku takiej informacji oferty "[wykonam]" zostaną uznane za nieaktualne po roku, natomiast pozostałe - po trzech tygodniach.
  4. Twórca wątku ma prawo napisać w nim nowy post dopiero po upływie 2 tygodni od poprzedniego, oprócz sytuacji gdy jest to odpowiedź na post innego użytkownika lub informacja o wygaśnięciu ważności oferty.
  5. Mile widziane są opinie zadowolonych i/lub niezadowolonych klientów.

Re: [Wykonam] Instalację modyfikacji forów phpBB i nie tylko

Postprzez reve » 7 lut 2013, o 12:17 ·

Hejowicz to wielki znawca PHP. Wykonywał dla mnie wielokrotnie modyfikacje i instalacje na forum. Jego atutami są szybki czas wykonania usługi i dobra cena, o wysokiej skuteczności nie wspomnę :D
Nie udało mi się go zaskoczyć rzeczą, której by nie zrobił, na wszystko ma rozwiązanie. Z pełną świadomością, szczerze polecam!!!

reve

Postprzez tomek1223 » 8 lut 2013, o 10:35 ·

Witam wszystkich.

Współpracę z Panem Hejowiczem podjąłem sugerując się powyższymi opiniami. Teraz z własnego doświadczenia wiem że był to bardzo trafny wybór.

Pierwszym zleceniem było stworzenie kilku grafik teł do mojego forum i biorąc pod uwagę nieco inną dziedzinę zainteresowań Pan Hejowicz poradził sobie bez problemów.

Warto także wspomnieć o bardzo szybkiej komunikacji, atrakcyjności cenowej a przede wszystkim o uczciwości o którą w dzisiejszych czasach bardzo trudno.

W chwili obecnej współpracuje na bieżąco z Panem Hejowiczem zlecając nie tylko modyfikacje ale także wszelkiego rodzaju nowe projekty i jestem naprawdę zadowolony.

Szczerze gorąco polecam Pana Hejowicza a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam na pm.

tomek1223

NowyPosty: 1Dołączył(a): 8 lut 2013, o 10:12

Postprzez berater » 1 mar 2013, o 00:30 ·

Nie będę powtarzał pochwalnych banałów.
Po prostu, ten Człowiek wie wszystko w temacie.
Przy tym solidny, słowny i nie "wygłupia" się z cenami
Każdemu kto miał, ma lub będzie miał jakiekolwiek problemy z phpBB polecam usługi @hejowicza.
Modyfikował moje forum podatkowe

berater

Postprzez gosiaak » 15 mar 2013, o 21:07 ·

My też zdecydowaliśmy się na stałą współpracę i bardzo sobie chwalimy.

Z czystym sumieniem polecamy usługi pana Piotra, nie tylko związane z forum ale także z innymi skryptami.

gosiaak

Postprzez pehapowy » 16 mar 2013, o 13:31 ·

Bardzo polecam współpracę z panem Piotrem w zakresie prac na skrypcie phpbb3. Zlecałem mu w ostatnim czasie aktualizację forum do najnowszej wersji, instalację i przystosowanie nowego stylu oraz instalację kilku modów (w tym również tych dość pracochłonnych i skomplikowanych) i naprawdę jestem bardzo zadowolony z efektów. Doskonały kontakt i profesjonalne doradztwo, a to wszystko w naprawdę przystępnej cenie. Mam zamiar kontynuować współpracę z panem Piotrem w przyszłości i wszystkim, którzy mają problemy z działaniem forum, chcą rozszerzyć jego funkcjonalność lub naprawić błędy szczerze polecam usługi Hejowicza.

pehapowy

Postprzez malixxx » 27 mar 2013, o 15:20 ·

Proszę mi uwierzyć , nie znam tak dobrego programisty jakim jest Pan Piotr
Moje forum było w kompletnej rozsypce , ale dzięki Panu Piotrowi wszystko hula w najlepsze . W dniu dzisiejszym naprawił mi kolejna rzecz związana z forum gdzie dany element został zamówiony u profesjonalistów którzy , okazali sie Amatorami i powinni uczęszczać do Pana Piotra na wykłady , co to jest internet ! Serdecznie dziękuje Panie Piotrze , polecam pana jako Informatyka wszystkim znajomym oraz mającym problemy z phbp .

malixxx

NowyPosty: 1Dołączył(a): 27 mar 2013, o 15:08

Postprzez travel » 25 kwi 2013, o 18:30 ·

Podziękowania dla Hejowicza za bardzo sprawną aktualizację do 3.0.11 oraz wgranie kilku trudniejszych dla mnie modyfikacji.

Jak zawsze u niego: pełen profesjonalizm oraz skuteczność.

Polecam!

travel

PodróżnikPosty: 367Dołączył(a): 22 lip 2011, o 23:48

Postprzez pehapowy » 5 maja 2013, o 07:54 ·

Ostatnio zlecałem panu Piotrowi przeniesienie forum na nowy serwer. Cała operacja przebiegła sprawnie i pomyślnie. Po przeniesieniu bazy nie wystąpił nawet najmniejszy błąd na stronie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnego i uczciwego supportera. Korzystając z pomocy Hejowicza oszczędzicie mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy, bo ceny za wykonanie prac są naprawdę konkurencyjne. Pozdrawiam!

pehapowy

Postprzez reve » 18 maja 2013, o 10:32 ·

Kolejna udana modyfikacja na forum z której jestem bardzo zadowolony.
Hejowicz to człowiek dla którego w PHP nie ma rzeczy niemożliwych.
Bardzo sobie chwalę współpracę z nim i szczerze polecam innym!

reve

Postprzez pehapowy » 29 maja 2013, o 21:18 ·

Po raz kolejny korzystałem z usług pana Piotra i tym razem wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezbłędnie. Jeśli macie jakiekolwiek problemy np. z instalacją modyfikacji lub po prostu brakuje Wam czasu na samodzielne modyfikacje plików, naprawdę warto nawiązać współpracę z Hejowiczem.

pehapowy