Strona 1 z 1

Strona z roletami okiennymi

PostNapisane: 3 mar 2015, o 12:55
przez johnnorton
Moja strona zawiera szeroką ofertę Tanie rolety, plis, oraz żaluzji. Są również markizy które idealnie nadają się na balkon.

Re: Strona z roletami okiennymi

PostNapisane: 4 paź 2017, o 09:24
przez Solid
Ja mogę polecić z własnego doświadczenia rolety stąd: http://www.solid-bydgoszcz.pl
Mam takie i jestem bardzo zadowolony. Jakość na dobrym poziomie i rozsądne ceny. Myślę, że każdy wybierze tam coś dla siebie.

Re: Strona z roletami okiennymi

PostNapisane: 10 kwi 2018, o 11:11
przez hornos
Ja mogę Ci polecić markizy koszowe Warszawa. Mam takie u siebie i cały czas dobrze się spisują. Polecam.

Re: Strona z roletami okiennymi

PostNapisane: 16 kwi 2018, o 12:09
przez Ailis
Ja niedawno urządzałam mieszkanie i tez miałam dylemat co zamontować na oknach. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na żaluzje fasadowe od firmy http://www.domatus.pl/pl/ .To bardzo nowoczesne i funkcjonalne żaluzje, które pasują do nowoczesnych jak i do klasycznych wnętrz. Doskonale zaciemniają pomieszczenie i chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem. Są też świetną dekoracją i uzupełnieniem aranżacji.

Re: Strona z roletami okiennymi

PostNapisane: 16 kwi 2018, o 12:52
przez dzikor
sąsiad przyoszczędził i kupił jakieś tanie rolety w markecie. Tyle narzekania to już dawno nie było słychać na naszej ulicy ... hahahaha

Re: Strona z roletami okiennymi

PostNapisane: 23 kwi 2018, o 14:29
przez Elufo
Od siebie mogę polecić obejrzenie sklepu Rolety24 - sklep internetowy z roletami. W całym domu mam rolety i żaluzje od nich. Urzekli mnie ceną w pierwszym momencie ale po prawie roku mogę stwierdzić że jakość jest nie bywała. Rok czasu brązowa roleta była wystawiona na światło słoneczne i nie ma na niej śladu po tym. Nic a nic nie wyblakła. To tak dla przykładu oczywiście ;)