Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Jak wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Jak wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Postprzez daniela » 10 sty 2018, o 16:45 ·

Zaręczyny to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Wymagają niezwykłej oprawy, aby zapisać się w naszej pamięci na długie lata. Chcemy by ta chwila wyglądała inaczej, by była magiczna i wyjątkowa. W internecie są filmy z nietypowych zaręczyn. Są też porady o tym Jak wręczyć pierścionek zaręczynowy? . Kiedy mój chłopak zapytał mnie jak chcę by to zrobił zdębiałam. Zaskoczyła mnie jego bezpośredniość. W zasadzie poczułam się urażona że chce się zaręczyć a tym pytaniem udowadnia że nic o mnie nie wie.
Po cichu marzyłam by nasze zaręczyny były nad morzem. Wybrałam już takie miejsce, gdzie z fal wynurzyła się Afrodyta. Ale chyba mu o tym nie powiem. Niech się męczy.
A wy gdzie mieliście, lub planujecie zaręczyny.

daniela

Re: Jak wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Postprzez erio21 » 10 sty 2018, o 17:31 ·

Zdecydowanie to jeden z najwazniejszych momentow w zyciu i wedlug mnie jeden z najbardziej zapamietanych. Wiec bardzo istotnym punktem tego wydarzenia jest nasz ubior ! A kazdy facet prezentuje sie najlepiej w garniturze .. Takze zachecam to kupna :)

erio21

Re: Jak wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Postprzez jozekk » 11 sty 2018, o 13:53 ·

Najlepiej, aby wybranka nie spodziewała się tego, że chcesz jej się oświadczyć :) Weź ją w takie miejsce, które z jakiegoś powodu jest wam bliskie

jozekk