Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Filmowanie wesel?

Filmowanie wesel?

Postprzez Idylla97 » 29 gru 2017, o 10:45 ·

Uważacie, że to jeszcze modne? Czy już raczej nie prosi się kamerzystów na takie uroczystości?

Idylla97

Re: Filmowanie wesel?

Postprzez Garbacz » 29 gru 2017, o 12:05 ·

Nie patrz na modę tylko na to, czego Ty chcesz :) A swoją drogą uważam, ze videofilmowanie przechodzi obecnie prawdziwy renesans - wszystko dzięki technice. Tylko zerknijcie tutaj, jakie rzeczy są obecnie w tej branży modne. Dawniej nie było mowy o czymś takim.

Garbacz

Postprzez ekstraOtylia » 2 sty 2018, o 16:03 ·

Filmowanie już trochę odchodzi w zapomnienie, chociaż są firmy, które próbują reaktywować ten zwyczaj i nawet im to wychodzi. Osobiście stawiałabym już na same zdjęcia, zresztą tak jak większość nowożeńców. Film faktycznie jest dobrą pamiątka, ale tak na prawdę zazwyczaj ogląda się go tylko raz.

ekstraOtylia

NowyPosty: 4Dołączył(a): 14 gru 2016, o 11:03

Postprzez kamilkiper » 5 sty 2018, o 10:45 ·

Oczywiście, że się prosi ale teraz szuka się kamerzysty z możliwością kamerowania z góry poprzez drona. Nawet moja ciocia co zawodowo zajmuje się tego typu usługami na e-oko.pl zamawiała drona do kamerowania żeby oferować swoim klientom atrakcyjniejsze oferty. Ja też kocham ogólnie fotografię także również w przyszłości myślę nad usługami fotograficznymi

kamilkiper

Postprzez jozekk » 10 sty 2018, o 14:42 ·

Nagranie z drona to naprawdę świetny pomysł na urozmaicenie filmu weselnego, jednak z tego, co wiem to pogoda musi dopisywać, aby móc włączyć takiego drona.

jozekk