Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Reklama tradycyjna

Reklama tradycyjna

Postprzez roza » 7 gru 2017, o 19:09 ·

Nic nie zastąpi reklamy tradycyjnej. Szyld, neon, bilbord to nie są wirtualne działania. Bez odpowiedniej prezentacji firmy w terenie klient do nas nie trafi. Będąc na wczasach zauważyłam, że w miejscowościach turystycznych idealnie sprawdzają się stojaki reklamowe. Na tablicach umieszczane są oferty dnia. Robią to bary, pizzerie, ale i okoliczne sklepy, nieraz oddalone od głównych deptaków. U nas jest moda na bilbordy na przyczepach ciągniętych za samochodami, czy zaparkowanymi w miejscach uczęszczanych przez przechodniów. Takie bilbordy, czy stojaki możemy zamówić w Fabryce Reklamy w Łodzi http://fabrykareklamy.pro/pl/ .

roza

Re: Reklama tradycyjna

Postprzez linda899 » 31 gru 2017, o 03:41 ·

A ja może opowiem coś o reklamie druk roll up, bo ostatnio taką sobie zamówiłam i jeżdżę z nią na różne targi, wydarzenia sportowe, festyny itp. Jeśli tylko otrzymam pozwolenie, to ją rozkładam. I tak właśnie się reklamuję w okolicy. Zdobyłam dzięki temu nowych klientów.

linda899

Postprzez Mornana » 2 sty 2018, o 08:58 ·

Nawet bilbordy się sprawdzają perfekcyjnie. Wszystko w sumie co będzie w stanie przyciągnąć wzrok odniesie sukces. Na aqrat.pl są mega ciekawe projekty, można sobie podejrzeć to i owo ;)

Mornana

NowyPosty: 2Dołączył(a): 2 sty 2018, o 08:36

Postprzez Pavuh » 3 sty 2018, o 10:29 ·

Prawie każda drukarnia cyfrowa ma w swojej ofercie takie usługi :D No ale skoro mówisz że są nieźli to chyba zajrzę

Pavuh

NowyPosty: 1Dołączył(a): 3 sty 2018, o 10:28

Postprzez smerf » wczoraj, o 12:38 ·

Teraz zdecydowanie bardziej na topie jest reklama w sieci. O niej pamiętaj bo chyba z tego co czytałem to ona obecne generuje najwięcej klientów. http://fabrykamarketingu.pl/ polegaj na nich, są świetni jeżeli chodzi o tą dziedzinę reklamy, profesjonalni, rzetelni i pełni wiedzy.

smerf