Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Dobrze wykonany taras z czego?

Dobrze wykonany taras z czego?

Postprzez natkawal76 » 6 gru 2017, o 14:02 ·

Każdy z nas kto buduje dom ma problem z wyborem materiałów na jego wykończenie. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na to co nam się podoba. Jest to głównie spowodowane finansami, które przy wykończeniu idą jak woda. Ja miałam podobny dylemat przy wyborze materiały do wykończenia tarasu. Zastanawiam się nad kilkoma rozwiązaniami. Kostka brukowa, jednak mam małe dziecko i bawienie się na kostce między którą jest piach opadło (jest dobra na podjazd). Później przyszły na myśl płytki jednak u wielu moich znajomych zobaczyłam, ze po kilku sezonach zimowych po prostu pękają. Jest to często spowodowane osiadanie domu, jednak się zdarza. Mój znajomy zaproponował mi rozwiązanie dość proste i nie drogie jak deska tarasowa montaż. Poszukałam troszkę w sieci poczytałam opinie i wybrałam. Po pierwsze jest ona łatwa w utrzymaniu i nie pęka jak płytki. Po drugie można ją samemu zamontować nie potrzeba specjalistów chociaż sam montaż nie jest drogi ja go oczywiście wzięła, przecież robię dom na lata. Po trzecie nie ma przerw jak w przypadku kostki – brudny piach. Mam ja już 3 lata taras wygląda pięknie i elegancko. Po zimie deskę kompozytową przepłukuję myjka ciśnieniową i taras gotowy na lato. Bardzo polecam to rozwiązanie wszystkiemu, którzy nie chcą go co roku malować lub wymieniać płytek raz na sezon.

natkawal76

Re: Dobrze wykonany taras z czego?

Postprzez Miecia » 12 gru 2017, o 08:49 ·

Dzięki za podpowiedź. Chociaż ja pewnie mimo wszystko postawiłabym na płytki na podłodze. I uwierz mi - jeżeli dobierze się porządny materiał i dobrze je położy - wcale nie pękają.

Miecia

Postprzez Areczek21 » 12 gru 2017, o 09:01 ·

To ja w kwestii płytek podpowiem jeszcze, że świetne kafelki mają tu - warto zerknąć, bo ich oferta różni się bardzo od tej prezentowanej w marketach.

Areczek21

Postprzez smerf » 13 sty 2018, o 14:28 ·

Ja obstawiam taras z płyt.Zdecydowanie najlepszy materiał, trwały, ładnie się prezentuje, dość łatwo układa. Nie zawiedziesz, się ten materiał jest o niebo lepszy od zwykłych kafelek.

smerf

Postprzez Miska9 » 13 lut 2018, o 11:28 ·

Moim zdaniem to wszystko zależy od tego, jakie mamy wymagania, co będziemy na tym tarasie robić, czy będzie on narażony na czynniki atmosferyczne itp. Myślę, że jeśli czeka nas decyzja odnośnie budowy tarasu, warto poczytać sobie jakieś artykuły na ten temat, na przykład na stronie http://naszetarasy.co.pl/. Znaleźć tam można wiele informacji nie tylko na temat wyboru podłogi na taras, ale również na temat jego urządzenia i wykończenia.

Miska9

Postprzez linda899 » 21 lut 2018, o 23:09 ·

Podłogę na tarasie spokojnie możemy zrobić sobie sami, bo nie jest to trudne. Najtrudniejsza w tym wszystkim jest tylko decyzja, którą trzeba podjąć, jeśli chodzi o wybór materiałów. Nie raz ludzie mają z tym problem, ale można to sobie ułatwić. Wystarczy skorzystać z porad, takich jak te http://www.porady-wykonczenia.pl/podlogi/

linda899