Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Zmarszczki w młodym wieku!

Zmarszczki w młodym wieku!

Postprzez 78womomo » 5 gru 2017, o 12:02 ·

Zacznę od tego, że mam 23 lata i bardzo tłustą cerę. Kiedyś bardzo wysuszałam moją twarz, teraz od około 2 lat stawiam na jej nawilżanie. Na noc używam tłustych kremów nawilżających (Bambino, ziaja kozie mleko),bądź jakiegoś serum z BU, na dzień lekkie kremy nawilżające (krem matujący tylko przed ważnymi wyjściami, bardzo rzadko). Twarz myję pianką do cery wrażliwej, żelem, bądź olejkiem z BU. Czasem w chłodniejsze miesiące dorzucam tonik z kwasami z BU, pod oczy stosuję kremy nawilżające. Stosuję maseczki oczyszczające, jak i nawilżające. Z miesiąca na miesiąc widzę nowe zmarszczki, rok temu nie miałam ich. W tym momencie są pod oczami, pionowa między brwiami, poziome na czole, oraz przy ustach. Piję dużo wody, nie palę, mój tryb życia nie jest jednak zbyt zdrowy. Jak walczyć ze zmarszczkami w młodym wieku? Co stosować?

78womomo

NowyPosty: 1Dołączył(a): 5 gru 2017, o 12:00Lokalizacja: Fargo

Re: Zmarszczki w młodym wieku!

Postprzez probcia » 8 gru 2017, o 21:46 ·

tak naprawde nie wiek jako liczby jest wazny ale wiek skory i cery.. widocznie masz tendencje do zmarszczek i koniecznie musisz zaczac je eliminowac juz teraz bo potem bedzie Ci coraz trudniej.. pomysl o jakims zabiegu laserowego odmlodzenia.. ja poddawalam sie takiemu w klinice Miracki w Warszawie, poczytaj sobie tutaj http://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladz ... pico-sure/ roznice zauwazysz juz po pierwszym zabiegu

probcia

Postprzez calineczka10 » 10 gru 2017, o 18:53 ·

Zmarszczki w młodym wieku najprawdopodobniej pojawiają się na skutek nieprawidłowej pielegnacji. Ja bym na Twoim miejscu zaczęła większą uwagę przykładać do kosmetyków

calineczka10

Postprzez Idylla97 » 15 gru 2017, o 13:16 ·

Może to też wynikać z niezbilansowanej diety. Wiem to po sobie.

Idylla97

Postprzez Miecia » 15 gru 2017, o 13:40 ·

A myślałyście może aby wybrać się na taki zabieg odmładzania skóry w tej warszawskiej klinice? Mam nadzieję, że są w stanie poradzić coś na zmarszczki.

Miecia

Postprzez papha » 16 gru 2017, o 19:26 ·

Z genami nie wygrasz niestety;/

papha

Postprzez ekstraOtylia » 2 sty 2018, o 15:56 ·

Geny genami, ale duży wpływ na zmarszczki mają nasze przyzwyczajenia, ochrona i pielęgnacja cery, a nawet nastrój. Jak nie wierzycie to przeczytajcie tekst: http://www.kobiety.pl/uroda/dlaczego-zl ... ci-szkodzi
Faktycznie sporo zmarszczek w młodym wieku to te mimiczne. Po części mamy na nie wpływ, ale chyba do samego końca nie jesteśmy w stanie ich uniknąć.

ekstraOtylia

NowyPosty: 4Dołączył(a): 14 gru 2016, o 11:03