Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Reklama kluczem do sukcesu

Re: Reklama kluczem do sukcesu

Postprzez linda899 » 27 gru 2017, o 20:05 ·

Bez reklamy mamy niestety bardzo małe szanse na powodzenie, jeśli chodzi o biznes. Ludzie przede wszystkim muszą wiedzieć o naszym istnieniu, a teraz tego właśnie można dowiedzieć się z reklamy. Mój mąż w firmie wykorzystał reklamę druk roll up i umieścił ją w jednym ze sklepów w mieście.

linda899

Postprzez mikej454 » 28 gru 2017, o 11:27 ·

Taka reklama to dobry pomysł, a jak jest u was dokonywana płatność? W dobie internetu, obecnych czasach płatności internetowe to już standard każdego człowieka. Jeśli chcielibyście nawet wyposażyć swoje terminale w takiej nowoczesne funkcje to firma eService wam to zapewni! Koniecznie zróbcie krok w dobrą stronę i poprawę waszej firmy!

mikej454

NowyPosty: 2Dołączył(a): 23 lis 2017, o 07:08

Postprzez smerf » 13 sty 2018, o 11:34 ·

Jak chcecie dobrą reklamę to zadbajcie o dobrą stronę internetową.
Bo to w sumie taka wizytówka firmy, wejdzcie w zakładkę o nas to jest naprawdę solidna firma, mają pełno pomysłów, są błyskotliwi i kreatywni.

smerf

Postprzez Motylek » 17 sty 2018, o 11:40 ·

Zgadzam się z tematem reklama jest kluczem do sukcesu, odpowiednia kampania może przyciągnąć wielu nowych klientów trzeba tylko do nich dotrzeć, ta agencja na pewno Wam w tym pomoże https://fabrykamarketingu.pl/ młodzi i pomysłowi ludzie stworza dla Was super kampanie w sieci.

Motylek

Postprzez Bromir12 » 18 sty 2018, o 09:53 ·

Reklama to podstawa aby osiągnąć sukces. Jak już się rozreklamuje to sukces gwarantowany.
____
wypadek w rolnictwie

Bromir12

NowyPosty: 1Dołączył(a): 18 sty 2018, o 09:34

Postprzez krata » 22 sty 2018, o 08:25 ·

Uważam, że dobrą reklamą jest przede wszystkim zaistnienie i wybicie się w sieci. Oczywiście ciężko to wszystko osiągnąć na własną rękę. Dlatego polecam rzucić okiem na ofertę agencji interaktywnej Hoboo. Myślę, że ich oferta to może być dla Was strzał w dziesiątkę.

krata

Postprzez bierendaa » 16 lut 2018, o 11:07 ·

Rzeczywiście bez odpowiedniej reklamy ciężko zaistnieć w biznesie. Jednak powinniście także zwrócić na inne aspekty prowadzenia firmy. Ja po paru latach w biznesie postawiłam na fajne rozwiązania IT, jeden z pracowników mnie do tego przekonał. System ERP od http://sidgroup.pl świetnie się spisuje w zarządzaniu praktycznie całej firmy

bierendaa

NowyPosty: 4Dołączył(a): 29 gru 2017, o 16:49

Postprzez FrankieeFran » 16 lut 2018, o 11:46 ·

Ja także przed wzięciem się za działania reklamowe postawiłabym na sprawne zarządzanie firmą. Takie systemy na pewno będą dobrym wyjściem do tego zadania. Firma https://nav24.pl również proponuje sporo ciekawych rozwiązań w tym temacie. Jeżeli prowadzicie swoje firmy, nawet te mniejsze, powinniscie zapoznać się z ich całą ofertą

FrankieeFran

Postprzez pandzix » 21 lut 2018, o 08:41 ·

Jeżeli Wasza firma działa lokalnie to możecie zastanowić się nad reklamą stacjonarną. W tym celu odsyłam do strony http://frezujemy.com/, gdzie znajdziecie więcej informacji na ten temat. To firma, która specjalizuje się w produkcji najróżniejszych reklam - banerów, kasetonów czy liter świetlnych.

pandzix