Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Pomysł na przydatne szkolenie

Pomysł na przydatne szkolenie

Postprzez Miecia » 4 lip 2017, o 09:13 ·

Szykuje się u mnie ponad miesiąc wolnego. Oprócz wyjazdu chciałabym również wybrać się na jakieś przydatne szkolenie. Coś dla własnego rozwoju. Może macie pomysł, co byłoby w tej chwili "na czasie"?

Miecia

Re: Pomysł na przydatne szkolenie

Postprzez Garbacz » 4 lip 2017, o 13:22 ·

Bardzo mądrze, że o tym myślisz :) Niewiele osób mając trochę wolnego od razu planuje się dodatkowo uczyć. Duży plus dla Ciebie. Może zerknij sobie na te szkolenia, być może właśnie z nich wybierzesz coś dla siebie :)

Garbacz

Postprzez lizzanna33 » 4 lip 2017, o 17:11 ·

Bez pomocy agencji reklamowej bardzo ciężko samemu wszystkim się zająć, ja wybrałam ofertę agencji reklamowej z Warszawy, Conversion oni przygotowują dla mnie projekty, zajmują się reklamą zewnętrzną jak case study optymalizacja konwersji ! Wykonują również szkolenia z zakresu Google Tag Managera czy Google Analitycs !

lizzanna33

Postprzez majyka » 11 lip 2017, o 11:35 ·

Mam wolne to pójdę na jakieś szkolenie. Brzmi nieźle. Tylko dobrze wiedzieć po co. Jeżeli dużo pracujesz na komputerze to może kurs pisania bez patrzenia na klawiaturę. Bardzo się przydaje i ułatwia pracę. U nas w firmie skierowano kadrę kierowniczą na kurs rozwiązywania sytuacji kryzysowych. Poprawa komunikacji między osobami zarządzającymi zespołami pracowniczymi a podległymi im pracownikami to bardzo ważna kwestia. Wiele osób gdy tylko dorwie się do możliwości zarządzania jakimś projektem i zespołem pracowników, po prostu pomiata podwładnymi tworząc sytuacje konfliktowe. Takie kursy organizuje między innymi Academy of Business http://www.academyofbusiness.pl/pl/action-learning,30/ . Kurs taki z pewnością ułatwia kierownikom zbudowanie zespołu pracowniczego zdolnego do kreatywnej realizacji nawet najtrudniejszych projektów.

majyka

Postprzez obalter » 11 lip 2017, o 15:46 ·

Rzeczywiście bardzo ciekawy pomysł

sejfy

obalter

NowyPosty: 3Dołączył(a): 11 lip 2017, o 15:44

Postprzez Michiru » 12 lip 2017, o 10:35 ·

Mnie sie marzy porządny kurs grafiki komputerowej.

Michiru

Postprzez Adamila021 » 25 lip 2017, o 17:09 ·

Zawsze warto podszkolic się z języków, szczególnie z angielskiego. Bez tego jesteś praktycznie nieatraktyjny nawet na polskim rynku pracy. jeżeli pisałbyś się na coś takiego to polecam kurs angielskiego Cambridge http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-an ... ish-exams/ jest w formie zajęciowej 2x2 lub 1x4 czyli dwa razy w tygodniu po 2 lekcje 45 min lub raz 4 lekcje

Adamila021

Postprzez Trevor » 26 wrz 2017, o 12:43 ·

Warto wybrać szkolenie online, np. kurs Blender
Będziecie zadowoleni

Trevor

Postprzez eni » 12 paź 2017, o 21:25 ·

A może pomyśleć o szkoleniu, które pozwoli zdobyć certyfikat trenerski?
Program szkolenia wygląda następująco:
https://www.szkolatrenerow-ster.pl/program
Jest to bardzo obszerna tematyka, między innymi współpraca w teamie, bezpieczeństwo w grupie, badanie i analiza potrzeb szkoleniowych.

eni

Postprzez smerf » 24 paź 2017, o 21:43 ·

Jak dla mnie bardzo przydatne,
mindfulness kurs już nawet nie sam kurs ale przejście szkolenia u nich, nauka medytacji, nauka uważności, radzenia sobie ze stresem, emocjami, wzmocnienie emocjonalnej inteligencji by świadomie przeżywać wszystko. Dla mnie są mistrzami, profesjonalistami.

smerf