Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Prezent dla żony

Re: Prezent dla żony

Postprzez kamilkiper » 20 gru 2017, o 21:46 ·

Ja ostatnio z polecenia siostry zamówiłem żonie zestaw kosmetyków marki Whamisa pod choinkę. Z tego co mi mówiono kosmetyki tej marki są świetne jakościowo dużo osób z mojego otoczenia ich używa i poleca także mam nadzieję że i żona się ucieszy

kamilkiper

Postprzez Engelbert » 22 gru 2017, o 13:15 ·

A może coś praktycznego? Moim zdaniem zawsze przyda się w kobiecie suszarka, zobacz tutaj http://www.manta.com.pl/pl/235-beauty-line taki prezent z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Engelbert

NowyPosty: 2Dołączył(a): 28 cze 2017, o 08:42

Postprzez togre » 30 gru 2017, o 22:15 ·

Wszystko co związane z urodą jest dobrym prezentem, uwierzcie mi ;) Kosmetyki są uwielbiane przez kobiety, grunt by wybierać dobrą markę jak https://tagomago.pl/collections/physicians-formula . Panowie nie bójcie się takich prezentów ;)

togre

Postprzez ekstraOtylia » 2 sty 2018, o 16:00 ·

Z perspektyw kobiety proponowałabym jakiś wyjazd do Spa albo ładna biżuterię. Osobiście nie przepadam za prezentem w postaci kosmetyków, no chyba że są to drogie perfumy.

ekstraOtylia

Postprzez Batperis » 3 sty 2018, o 13:07 ·

Może portfele damskie skórzane ? bardzo dobry prezent taki ekskluzywny, myślę że każdej kobiecie przypadnie to do gustu.

Batperis

NowyPosty: 1Dołączył(a): 3 sty 2018, o 13:00

Postprzez Ktetrin » 3 sty 2018, o 21:51 ·

A może tak jakieś kosmetyki lub narzędzia kosmetyczne? Kobiety uwielbiają tego typu rzeczy. Do tego czekoladki i kwiaty. Jeśli jednak stać Cię na coś droższego to jakiś wspólny wypad może?

Ktetrin

NowyPosty: 1Dołączył(a): 3 sty 2018, o 21:48

Postprzez Terni » 4 sty 2018, o 11:03 ·

A może wybierzecie się na wspólny wypad? To będzie taki prezent dla Dwojga a żona z pewnością się ucieszy
Polecam odwiedzić ten hotel http://hotellord.pl/
Maja specjalną ofertę - romantyczną ;)

Terni

Postprzez Miska9 » 6 sty 2018, o 09:53 ·

Natka napisał(a):Ja jako kobieta mogę Ci polecić zestaw produktów do stylizacji paznokci. To jest coś, co przyda się każdej kobiecie, w każdej sytuacji. Szczególnie dobrym rozwiązaniem jest manicure hybrydowy, który może się utrzymać na paznokciach nawet do trzech tygodni, w związku z czym Twoja żona zaoszczędzi sporo czasu! :)

Zgadzam się. Taki manicure hybrydowy pozwala zaoszczędzić dużo czasu, jest bardziej trwały, a co najważniejsze, świetnie prezentuje się na paznokciach. Ja polecam Ci zestawy z firmy Chiodo. Mają bardzo bogatą gamę kolorów, więc na pewno znajdziesz takie, jakie spodobają się Twojej żonie. Do kompletu możesz dorzucić krem do rąk ChiodoPRO, który bardzo ładnie pachnie i na pewno przyda się każdej kobiecie w codziennej pielęgnacji dłoni.

Miska9

Postprzez Larfens » 10 sty 2018, o 13:45 ·

Może łańcuszek celebrytka jej się spodoba? To całkiem fajna rzecz. Myślę, że nada się na prezent.

Larfens

NowyPosty: 1Dołączył(a): 10 sty 2018, o 13:44

Postprzez jozekk » 10 sty 2018, o 14:36 ·

Z biżuterii będzie zadowolona każda kobieta :)

jozekk