Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Od czego jest internista?

Od czego jest internista?

Postprzez 37rondo » 12 kwi 2017, o 13:39 ·

Od czego jest internista/ tzw. lekarz rodzinny? To w zasadzie jest lekarz tak jak pediatra, tylko dla dorosłych, tak? Czyli to on wypisuje różnego typu skierowania na dalsze badania dla dorosłych?

37rondo

NowyPosty: 3Dołączył(a): 12 kwi 2017, o 13:35Lokalizacja: Columbia

Re: Od czego jest internista?

Postprzez Ustrothissaldat » 8 wrz 2017, o 23:57 ·

Lekarz internista to z tego co sie orientuje lekarz pierwszego kontaktu. Możesz iść do niego po skierowania na różne badania, na przykład takie http://www.twojamedycyna.pl/hemoglobina ... wi-hb-hgb/ . Wydaje mi się, że internista bez problemu może skierować na badanie hemoglobiny. Ogólnie kieruje on Cie dalej do innych specjalistów po wstępnym badaniu.

Ustrothissaldat

Postprzez pandzix » 12 wrz 2017, o 13:36 ·

Czasem okazuje się, że dużo lepszą opcją jest medycyna naturalna. Wiele osób przekonuje się o tym na własnej skórze. I Ty możesz spróbować. Poczytaj koniecznie trochę więcej na ten temat na stronie http://naturalnemetodyleczenia.com.pl/. Myślę, że warto się zainteresować.

pandzix

Postprzez lizzanna33 » 31 paź 2017, o 11:52 ·

Internista od czego jest to chyba każdy wie :P. Ja za to mam do was inne pytanie. Powiedzcie mi jeśli możecie gdzie przyjmuje jakiś sprawdzony Ginekolog Warszawa. Okazało się niedawno, że jetem w ciąży i muszę udać sie na badania kontrolne. Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

lizzanna33

Postprzez Marcin123 » 31 paź 2017, o 13:58 ·

Jesli szukasz naprawde dobrego fachowca, to przede wszystkim zastanów sie nad wyszukiwarką internetową. Masz tam opinie na podstawie których mozna będzie naprawde szybko kogoś znaleźć.

pokrowiec dla psa do samochodu

Marcin123

NowyPosty: 1Dołączył(a): 30 paź 2017, o 09:19