Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Czas pomyśleć o walentynkach

Czas pomyśleć o walentynkach

Postprzez storti1975 » 30 sty 2017, o 13:11 ·

Zbliżają się walentynki- święto zakochanych. Próbowaliście je urządzić w domu? Nastrojowa kolacja we dwoje, zwłaszcza wtedy, kiedy was dwoje na co dzień ciężko pracuje i nie ma czasu ani głowy na romantyczne t?te-?-t?te. A przy tym nie ma wcale ochoty wydawać na drogie hotele. Wyobraźmy sobie, że menu kolacyjne mamy już opanowane. Owoce morza bądź inne egzotyczne specjały niedostępne na co dzień już postanowione.Trunki czekają od dawna w lodówce. A pozostaje tylko na przyjęcie święta miłości postarać się o nastrojową dekorację pokoju. Wymaga to trochę wysiłku, ale pamięć wspomagana ewentualną dokumentacją zdjęciową pozostanie z nami na dłużej. Nie trzeba przy tym zmieniać całego wnętrza. Wystarczy kilka dodatków pasujących do stylu dotychczasowego wnętrza. Z walentynkami kojarzymy czerwone serduszka , których w sklepach jest zatrzęsienie. Dobrze sprawdzą się czerwone poduszki w kształcie serca, miękkie narzuty oraz podkładki i serwetki z miłosnym motywem i oczywiście czerwone róże. Jeśli planujemy walentynkową kolację. Na stole nie może zabraknąć romantycznych świec. Wyższa szkoła jazdy to przygotowanie całej serduszkowej zastawy stołowej. Osobiście bardzo lubię kwiaty, więc w takiej scenerii nie mogłoby ich zabraknąć. I niekoniecznie te słynne rozsypane tu i ówdzie płatki róż.

storti1975

NowyPosty: 3Dołączył(a): 30 sty 2017, o 13:07Lokalizacja: Lowell

Re: Czas pomyśleć o walentynkach

Postprzez Punka » 31 sty 2017, o 19:43 ·

Na dobrą sprawę to chyba ostatni dogodny moment na to, by pomyśleć o święcie zakochanych. Walentynkowy prezent może być naprawdę miłą niespodzianką, jeżeli zdecydujemy się wręczyć drugiej osobie coś oryginalnego. Ciekawe upominki można znaleźć np. w sklepach internetowych.

Punka

Postprzez megy » 7 lut 2017, o 11:39 ·

Kilka całkiem ciekawych inspiracji widziałam na
http://www.podarujkarte.pl/prezenty/na-walentynki/. Swoją drogą o nieszablonowy prezent na walentynki czy inną okazję trudno dzisiaj.

megy

Postprzez ankasweet » 7 lut 2017, o 22:46 ·

Ja swojemu chłopakowi kupiłam tabletki na odchudzanie xD najlepsze, że sam prosił :)

ankasweet

NowyPosty: 1Dołączył(a): 7 lut 2017, o 22:43

Postprzez jana28 » 8 lut 2017, o 14:36 ·

Czasami wystarcza dobry film w kinie i wspólnie spędzony czas po seansie :)

jana28

NowyPosty: 3Dołączył(a): 8 lut 2017, o 14:33

Postprzez rermaj » 9 lut 2017, o 00:14 ·

ja kupuję zawsze kwiaty i z bańki :P

rermaj

Postprzez czesiekrozbujnik » 11 lut 2017, o 20:41 ·

heheeh tabletki na odchudzanie :D Ale jak na pobocznej metaafetaminie ? :D

czesiekrozbujnik

Posty: 13Dołączył(a): 4 lut 2017, o 21:26Lokalizacja: WARSZAWA

Postprzez misi3k » 22 lut 2017, o 14:57 ·

może warto pomyśleć nad wieczorem walentynkowym i uzbroić się w sprawdzone tabletki:
http://lubietosiebawie.pl/produkt/table ... y-viageon/

misi3k

Postprzez Oplajka » 24 lut 2017, o 09:53 ·

A ja się w Walentynki zaręczyłam :) :) Był to dla mnie najwspanialszy prezent, jaki mogłam sobie wymarzyć :) Na przyszłość obejrzyjcie sobie pierścionek zaręczynowy z brylantem cena http://wkruk.pl/zareczyny gdyby któryś z Panów również planował zrobić taki prezent swojej ukochanej :)

Oplajka

Postprzez Adamila021 » 18 mar 2017, o 09:50 ·

Ja dostałam super prezent depilacja laserowa śląsk , jestem mega zadowolona i nie wiem jak mój chłopak na to sam wpadł. Więc czytajcie panowie i zapytajcie sie swoich kobiet czy moze nie chcialyby takiego prezentu.

Adamila021