Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Jak się skutecznie reklamować?

Jak się skutecznie reklamować?

Postprzez jolako90 » 28 sty 2017, o 10:09 ·

Branża e-commerce wymaga szybkich i zdecydowanych działań. Związane jest to z ciągle zmieniającym się rynkiem i nowymi narzędziami, które mogą stanowić świetne uzupełnienie działań e-commerce. Z tego powodu marketerzy nie mają czasu na oczekiwanie na współpracę z działem IT, który wszystkie zmiany wdraża zgodnie z grafikiem zleceń. Na szczęście trendy e-commerce 2017 zapowiadają, że marketerzy będą coraz bardziej uniezależnieni od pracy z programistami i webdesignerami. Umożliwiim to przede wszystkim darmowe narzędzie Google Tag Manager, współczynnik konwersji które pozwala wdrażać wybrany skrypt na stronę z pominięciem edytowania kodu. Dzięki temu marketer nie musi już polegać na dziale IT, ponieważ wybrane skrypty będzie mógł stosować sam. Pozwoli to na szybkie zmiany w nadzorowanych przez niego projektach i dostosowanie ich do potrzeb dynamicznie rozwijającego się rynku.

jolako90

NowyPosty: 2Dołączył(a): 23 sty 2017, o 15:33

Re: Jak się skutecznie reklamować?

Postprzez Darek33 » 29 sty 2017, o 12:18 ·

trzeba na początek rozróżnić czy biznes jest na skalę ogólnopolską czy regionalnie, a dopiero potem właściwe kroki podejmować.

Darek33

NowyPosty: 4Dołączył(a): 29 sty 2017, o 11:06

Postprzez Oplajka » 31 mar 2017, o 17:00 ·

U mnie żadna reklama nie pomoże rozwinąć biznesu, bo pracownicy nie chcą współpracować i go rozwijać razem ze mną... Postanowiłam wyciągnąć asa z rękawa w postaci programu Sodexo http://sodexolojalnosc.pl/ Te programy mają za zadanie nabyć lojalność u pracowników. Trzymajcie kciuki, żeby mi się powiodło!

Oplajka

Postprzez megy » 3 kwi 2017, o 20:14 ·

Jeżeli nie można promować się samodzielnie to warto reklamować się z pomocą specjalistów. Sensownych firm na rynku jest przecież sporo.

_________
http://www.domkinamazurach.info.pl/forum/

megy

Postprzez Marikaa05 » 29 cze 2017, o 19:29 ·

Czasami różne ciekawe rozwiązania w biznesie, np. sklepie internetowym są już formą reklamy. Np. wprowadzenie bardzo wygodnych mikropłatności MyBill może być czymś co was wyróżnia na tle konkruencji. A taki system płacenia na pewno spodoba się wielu klientom.

Marikaa05

Postprzez bastylka » 3 lip 2017, o 12:12 ·

Reklama na takich pokrowcach http://www.izisport.pl/ to dla mnie świetny pomysł na promowanie firmy, można tam zamieścić swoje logo i w ten sposób trafiać bezpośrednio do potencjalnych klientów

bastylka

Postprzez Adamila021 » 11 lip 2017, o 11:32 ·

Najlepiej to działa pozycjonowanie strony internetowej. Jest to idealny pomysl na reklame dla kazdego biznesu, od najmniejszych do najwiekszych. Kazdy obecnie korzysta z internetu wiec dlaczego by tam nie stać się bardziej widocznym dla potencjalnych klientów? Pomoże wam w tym firma http://sfeo.agency/

Adamila021

Postprzez obalter » 11 lip 2017, o 15:46 ·

Aktualnie bardzo ciężko jest się skutecznie zareklamować. Konkurencja jest chyba zbyt duża

sejfy

obalter

NowyPosty: 3Dołączył(a): 11 lip 2017, o 15:44

Postprzez Michiru » 12 lip 2017, o 10:35 ·

Myślę, że najlepsze są kampanie reklamowe w internecie.

Michiru

Postprzez krystiann » 13 lip 2017, o 13:16 ·

Czy ja wiem czy tak ciężko, uderz do tej agencji KKM Media na pewno pomogą poprawić pozycję i ruch na stronie.

krystiann