Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Promocja malego, lokalnego biznesu?

Promocja malego, lokalnego biznesu?

Postprzez majyka » 18 sty 2017, o 13:13 ·

Tak wiem, strona internetowa to podstawa. Ale co poza tym? Biznes jest mały, związany z branżą gastronomiczną, dodatkowo chciałabym jakoś rozpropagować informacje o promocjach, rabatach etc. Szukam czegoś co pomoże spełnić te cele. Na początku chciałbym podejść do tematu "ekonomicznie" czyli zainwestować tyle ile to będzie konieczne, nie wiem dokładnie na jaką formę się zdecyduje, bo to właśnie nastręcza mi największych trudności. Na tej stronie http://fabrykareklamy.pro/pl/ znalazłam sporo fajnych rozwiązań począwszy od oznakowania samochodu a na bannerze kończąc. Może macie jakieś sugestie co do takiego profilu działalności jak mój by najbardziej pasowało?

majyka

Re: Promocja malego, lokalnego biznesu?

Postprzez MaurycyPoland » 24 sty 2017, o 12:06 ·

pozycjonowanie i seo :)

maszyna BGA

MaurycyPoland

Postprzez pandzix » 20 kwi 2017, o 09:18 ·

Może lokalne targi? Wiele firm promuje się właśnie na tematycznych targach. Poczytaj o firmie Berkano Expo: http://berkano.pl/, oni zajmują się wykonywaniem stoisk targowych. Na pewno dzięki ich pomocy zaprezentujecie się w dobrym świetle i będziecie zadowoleni.

pandzix

Postprzez Adamila021 » 27 cze 2017, o 09:03 ·

Czasami taki biznesik nie potrzebuje nawet promocji :) Znajoma prowadzi cukiernie i najlepsza reklama są świetne produkty. A o to już dba Savpol - Hurtownia cukiernicza. Wiec moze warto najpierw skupic sie na doskonaleniu produktu/usługi?

Adamila021

Postprzez bastylka » 30 cze 2017, o 09:34 ·

Wiele zależy od tego czym ten biznes lokalny się zajmuje i myślę że takie pokrowce są idealne http://www.izisport.pl/ i mają wiele zastosowań w warsztatach samochodowych, firmach odzieżowych, cateringach czy pizzeriach a nawet sklepach rowerowych i wypożyczalniach sprzętu sportowego

bastylka

Postprzez Krisiti90 » 5 gru 2017, o 11:50 ·

Może jakiś ciekawe film promocyjne będzie super wizytówka waszego biznesu. Nawet lokalne firmy muszą teraz posiadać swoje strony internetowe i profile w mediach społecznościowych a w tych właśnie miejscach możecie promować się takim filmem. Do produkcji takich rzeczy polecam wam agencje https://www.filmowa.pl

Krisiti90

Postprzez Miska9 » 2 sty 2018, o 09:24 ·

pandzix napisał(a):Może lokalne targi? Wiele firm promuje się właśnie na tematycznych targach.

Jeśli zdecydujemy się na reklamę własnej firmy na targach, warto zadbać o jak najlepsze zaprezentowanie się. Bez wątpienia przydadzą nam się różne materiały reklamowe, takie jak ulotki itp., ale będziemy musieli również zadbać o budowę stoiska targowego. Pomóc nam w tym może np. firma Retio, która oferuje systemy wystawiennicze. Można u nich zamówić całe zestawy, jak i poszczególne elementy stoisk. Zamówienie w prosty sposób można złożyć on-line za pośrednictwem RETIO.pl

Miska9

Postprzez Deston » 4 sty 2018, o 09:30 ·

A myślałeś o reklamie na lawecie z megafonem ???

Otwarty

Deston

NowyPosty: 4Dołączył(a): 4 sty 2018, o 09:05