Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Niezbędne w firmie

Re: Niezbędne w firmie

Postprzez lizzanna33 » 30 sty 2018, o 18:50 ·

Niezbędne w firmie według mnie są dobrej, a nawet najlepszej jakości produkty i maszyny. Ja niedawno byłam zmuszona wymienić na swojej linii produkcyjnej Czujniki indukcyjne i na szczęście trafiłam na sklep Gigaom. Jak się później dowiedziałam, mają oni na prawdę bardzo dobre jakościowo produkty z automatyki przemysłowej i warto u nich kupować

lizzanna33

Postprzez Inamis » 2 lut 2018, o 10:28 ·

Bardzo obiektywny temat. Szkoda że nie sprecyzowany. W firmie może być różne zapotrzebowanie w zależności od rodzaju działalności ;) Np jeśli prowadzisz sprzedaż w sklepie to takie wyroby z plexi ozdabiające twoją wystawę produktów by się przydały lub jakieś stojaki reklamowe ;)

Inamis

NowyPosty: 1Dołączył(a): 2 lut 2018, o 09:45

Postprzez Lotbrook » 5 lut 2018, o 11:21 ·

A jaki program do księgowości możecie polecić dosyć już rozwiniętej firmie? Szukamy czegoś z wyższej półki, zaliczającego się do profesjonalnych narzędzi ;)

Lotbrook

NowyPosty: 4Dołączył(a): 5 lut 2018, o 08:55

Postprzez katarzyna.j » 13 lut 2018, o 14:09 ·

u mnie w firmię świtnie sprawdziły się klimatyzatory przenośne. To był chyba najlepszy pomysł szefa :)

katarzyna.j

Postprzez tomek bedn » 15 lut 2018, o 08:51 ·

Firma nie obędzie bez dobrego biura rachunkowego ;) sprawne finanse to podstawa każdej działalności.

tomek bedn

NowyPosty: 1Dołączył(a): 9 lut 2018, o 15:32

Postprzez Elufo » 15 lut 2018, o 12:00 ·

Koniecznie odwiedź sklepozarowy.pl. W firmie musi być konkretna armatura pożarnicza. Za brak odpowiedniego sprzętu są nawet przewidziane odpowiednie kary. Wg mnie lepiej jak najszybciej zaopatrzyć się w to co najistotniejsze ;)

Elufo

NowyPosty: 2Dołączył(a): 15 lut 2018, o 11:58

Postprzez Elufo » 15 lut 2018, o 13:38 ·

Sprawdź sobie ofertę firmy HURMAK - producent wtryskarek do tworzyw sztucznych skoro szukasz specjalistycznego sprzętu do obróbki plastiku ;)

Elufo

NowyPosty: 2Dołączył(a): 15 lut 2018, o 11:58

Postprzez Trevor » 16 lut 2018, o 15:45 ·

Polecam krzesła biurowe z tego sklepu https://www.krzesloteka.pl/
Mają genialne propozycje i świetne ceny

Trevor