Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Niezbędne w firmie

Re: Niezbędne w firmie

Postprzez Sfete » 8 gru 2017, o 11:39 ·

Na pewno przyda ci się konkretna armatura, lepiej na początku przygody z biznesem zadbać o to niż potem płacić nie potrzebne kary. Na http://gtm-pv.pl/ możesz sobie ogarnąć całość w przystępnych pakietach ;)

Sfete

NowyPosty: 2Dołączył(a): 8 gru 2017, o 10:38

Postprzez Stachu147 » 8 gru 2017, o 13:06 ·

A możesz polecić mi jakąś księgową do firmy? Chce odzyskać zwrot podatku z zagranicy.

Stachu147

NowyPosty: 1Dołączył(a): 7 gru 2017, o 21:22

Postprzez kamilkiper » 8 gru 2017, o 20:58 ·

Ja ostatnio szukałem odpowiedniej drukarki do firmy niestety tyle tego że nie wiadomo co wybrać dopiero po przeczytaniu http://niszczarkaideal.pl udało mi sie wybrać mam nadzieję model idealny dla mnie

kamilkiper

Postprzez pandzix » 15 gru 2017, o 13:24 ·

Podczas imprez firmowych na pewno niezbędny jest dobry catering. Bez tego ani rusz bo przecież każdy chciałby dobrze zjeść :) Dlatego moim zdaniem najlepszą opcją będzie Firma cateringowa Kraków. To bardzo wygodne rozwiązanie - o nic nie musimy się martwić.

pandzix

Postprzez Emkaolka0 » 19 gru 2017, o 16:12 ·

Jeżeli zaczynacie dopiero swoją działalność to na pewno musicie postawić na nowe, praktyczne meble do firmy/biura. Takie znajdziecie w sklepie z meblami biurowymi, gabinetowymi czy też konferencyjnymi http://www.tntoffice.pl mi się wymarzył już od nich fotel gabinetowy, idealny dla Pani Prezes :D

Emkaolka0

Postprzez marektracz55 » 19 gru 2017, o 16:47 ·

Ciekawe opcje, dobrze wiedzieć co w firmie jest niezbędne.

amlan forte

marektracz55

NowyPosty: 3Dołączył(a): 19 gru 2017, o 16:35

Postprzez mirokkos28 » 22 gru 2017, o 09:50 ·

Niezbędna w firmie jest np. księgowość, szafki, dobre oświetlenie,
narzędzia czy też taśmy pakowe jeśli np. prowadzisz sprzedaż wysyłkową. Wszystko zależy jaki rodzaj działalności prowadzisz. Pozdrawiam!

mirokkos28

NowyPosty: 1Dołączył(a): 22 gru 2017, o 09:48

Postprzez lizzanna33 » 26 gru 2017, o 11:32 ·

Ja uważam, że jedną z rzeczy które są niezbędne w firmie są odpowiednie Pufy do biura. Bez nich na przykład poczekalnia mogła by wyglądać mniej przytulnie albo nie byłoby po prostu gdzie usiąść ;d

lizzanna33

Postprzez lizzanna33 » 28 gru 2017, o 04:06 ·

Właśnie niedługo będę startować ze swoją nową firmą i będzie mi potrzebne dobre Biuro rachunkowe w Krakowie. Może ktoś z was jest z tamtych okolic i może mi polecić jakąś rzetelną i sprawdzoną firmę? Z góry wielkie dzięki za pomoc!

lizzanna33

Postprzez Miska9 » 2 sty 2018, o 09:32 ·

wawelskiA napisał(a):Folie potrzebne są na szyby tak, żeby nie widział jeden pracownik drugiego, albo żeby w toaletach nie było widać przez okna niczego co jest wewnątrz.

Rzeczywiście, takie folie na szyby mogą się bardzo w firmie przydać. Taka folia ochronna powinna być jednak bardzo dobrej jakości, aby nie trzeba jej było za rok wymieniać. Na przykład folie z firmy Morpho, które można zobaczyć na http://www.morphofilms.pl/, charakteryzują się tym, że np łatwo i szybko można z nich usunąć zabrudzenia takie jak odciski palców i nie trzeba przy tym uszkadzać folii. Warto zaznaczyć, że taka folia ma jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę - w przypadku rozbicia szyby nie rozpadnie się ona w drobny mak, ponieważ folia będzie "trzymała" rozbite kawałki szkła.

Miska9