Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Niezbędne w firmie

Re: Niezbędne w firmie

Postprzez Elipes » 6 lis 2017, o 09:47 ·

W firmie jak wiadomo niezbędne jest skanowanie dokumentów , także dobrym pomysłem jest firma dodatkowa która się takim czymś zajmuje, prowadzi dodatkowo m.in archiwizację tych dokumentów itp. Takie rzeczy w firmie to podstawa moim zdaniem.

Elipes

NowyPosty: 1Dołączył(a): 6 lis 2017, o 09:42

Postprzez Liskar » 13 lis 2017, o 15:31 ·

A czy u was w firmie działa coś takiego jak obsługa kadrowo-płacowa warszawa ? Teraz nawet czasami w firmach nie ma czegoś takiego jak księgowość bo zewnętrzne firmy kontrolują wszystko.

Liskar

NowyPosty: 1Dołączył(a): 13 lis 2017, o 15:09

Postprzez terko78 » 14 lis 2017, o 12:03 ·

Ostatnimi czasy prowadzę własną działalność gospodarczą i szukałem ciekawych rozwiązań, znajomy mi polecił prosty program do fakturowania - rewelacyjna opcja dla każdego kto prowadzi własną działalność gospodarczą, można sobie znacznie ułatwić życie i według mnie jest to niezbędne w każdej firmie !

terko78

Postprzez Seba66b » 15 lis 2017, o 08:18 ·

No taka wiedza jest niezbędna. Każdy powinien coś na ten temat wiedzieć.
_____
kredyty dla firm Warszawa

Seba66b

NowyPosty: 1Dołączył(a): 14 lis 2017, o 09:47

Postprzez Ferdens » 16 lis 2017, o 08:54 ·

Wiedza ale także umiejętności są bardzo ważne, wiadomo im wiecej się umie tym lepiej robota idzie i wtedy nawet reklama jest o wiele lepsza, bo każdy zadowolony klient robi nam reklame, dobrze prosperująca firma jest sama w sobie reklamą. Kiedyś pojechałem do praca w niemczech opiekunki osób starszych i pani tak mnie polubiła że zaczęła mnie wszedzie ogłaszać i do teraz mam telefony na ten temat.

Ferdens

NowyPosty: 1Dołączył(a): 16 lis 2017, o 08:48

Postprzez Krisiti90 » 17 lis 2017, o 07:13 ·

Mysle ze w kazdej firmie potrzebna jest reklama. Kiedys moze dalo sie bez tego przezyc, konkrencja byla duzo nizsza, teraz jednak na pewno bez tego firma dlugo nie pociagnie. Postawcie na reklame w sieci, ale rowniez na fajne gadzety reklamowe. Podobno kalendarze reklamowe http://www.reklamowe-kalendarze.pl bardzo fajnie sie sprawdzają

Krisiti90

NowyPosty: 2Dołączył(a): 2 lis 2017, o 10:57

Postprzez krata » 20 lis 2017, o 11:35 ·

Na pewno niezbędny będzie dobry ekspres do kawy. Najlepiej postawić na profesjonalny - z takiego kawa smakuje najlepiej i długo będzie nam służył. Polecam rzucić okiem na ekspresy marki Saeco: https://www.komputronik.pl/search-filter/15472/ekspresy-saeco-xelsis. Myślę, że będziecie z nich bardzo zadowoleni.

krata

Postprzez krystiann578 » 20 lis 2017, o 14:59 ·

Według mnie niezbędni w firmie są odpowiedni pracownicy, dobra księgowa. Bez tego ani rusz !

kurs adr kędzierzyn-koźle

krystiann578

NowyPosty: 3Dołączył(a): 20 lis 2017, o 14:39

Postprzez Kejmarr » 21 lis 2017, o 11:30 ·

W każdej firmie niezbędne będą również meble do szatni , takie wiecie szafki metalowe najczęściej, dobrze jak takie coś jest , zawsze można zostawić rzeczy itp. W większości firm takie coś mają , a jak ktoś chciałby wymienić na nowe to polecam zajrzeć na fxmeble.

Kejmarr

NowyPosty: 1Dołączył(a): 21 lis 2017, o 11:27