Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Nauka angielskiego przez internet

Re: Nauka angielskiego przez internet

Postprzez Marbkas » 19 gru 2017, o 08:57 ·

Ja kiedyś uczyłem się z youtube z różnych poradników
http://kragwiedzy.pl/

Marbkas

NowyPosty: 1Dołączył(a): 19 gru 2017, o 08:53

Postprzez Selkort » 21 gru 2017, o 13:47 ·

ja sobie znalazłem na Ogrodowa 12 - centrum konferencyjne Poznań i tam uczę się jeżyka do tego można sobie wynająć takie centurm do konferencji nie ma problemu z tym a na prawdę lepiej się uczyć w zorganizowanej grupie

Selkort

NowyPosty: 1Dołączył(a): 21 gru 2017, o 13:45

Postprzez Lokares » 22 gru 2017, o 08:03 ·

Jakoś nauka języka przez internet nie jest dla mnie, wolę jednak tradycyjne metody nauki, moim zdaniem to lepszy pomysł.

Lokares

NowyPosty: 1Dołączył(a): 22 gru 2017, o 08:01

Postprzez Elufo » 9 mar 2018, o 09:19 ·

Może zajrzyj na slezakbis.pl i zamów sobie jakieś pomoce dydaktyczne. W nauce wszystko się przydaje, sam internet nie wystarczy i dobrze jest mieć inne materiały do ćwiczeń chociażby ;)

Elufo

Postprzez karollav577 » 9 mar 2018, o 16:14 ·

Ciekawa teoria z tą nauką angielskiego przez internet. Według mnie całkiem sensowna i możliwa. Ale osobiście wolę uczyć się stacjonarnie, rozmową w obcym języku na żywo :)

serwis macbook Wrocław

karollav577

NowyPosty: 3Dołączył(a): 9 mar 2018, o 15:46

Postprzez OlaOla » 12 mar 2018, o 09:42 ·

Nauka przez internet jest znacznie wygodniejsza, ja bardzo sobie chwalę angielski na www.ellalanguage.com Warto jednak samemu przekonać się czy taka forma nauki nam odpowiada :) Mi się podoba z uwagi na wielokroć ciekawych ćwiczeń, dzięki czemu nauka nie jest nudna, dodatkowo duży plus za to że można zarejestrować się i wypróbować za darmo :)

OlaOla

NowyPosty: 1Dołączył(a): 12 mar 2018, o 09:20

Postprzez Michiru » 12 mar 2018, o 13:24 ·

To dobra opcja jak ktoś nie ma czasu a regularne chodzenie na język, sama się nad tym zastanawiam.

Michiru

Postprzez Miska9 » 13 mar 2018, o 08:51 ·

Taka nauka angielskiego przez internet na pewno jest wygodna, jednak moim zdaniem dużo lepsze efekty dają wszelkiego rodzaju kursy językowe. Na przykład po kursach oferowanych przez https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/ można przystąpić do egzaminów, po których można uzyskać cenione na całym świecie certyfikaty językowe. Z takim certyfikatem łatwiej jest znaleźć pracę, zwłaszcza za granicą. Szkoła oferuje kursy o różnym stopniu zaawansowania, więc można rozpocząć naukę bez względu na to, jak na chwilę obecną wygląda nasza znajomość języka.

Miska9

Postprzez manta12 » 16 kwi 2018, o 10:04 ·

Ja jednak jestem zwolenniczką tradycyjnych kursów, gdzie wiem że w razie błędu lektor odrazu mnie poprawi. Sama myślę o takich dodatkowych kursach, natomiast skłaniam się ku ofercie https://speak-up.pl/ . Już niejednokrotnie słyszałam pochlebne opinie na ich temat.

manta12