Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Ogrzewanie gazowe

Re: Ogrzewanie gazowe

Postprzez Reytnag » 18 gru 2017, o 09:07 ·

Ja szczerze powiem że warto też przy piecu mieć gaśnice proszkowe albo jakiś inny system zabezpieczenia z doświadczenia wiem że na prawdę się przydaje bo jednak nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć .

Reytnag

NowyPosty: 1Dołączył(a): 18 gru 2017, o 09:05

Postprzez Miska9 » 2 sty 2018, o 09:17 ·

Jeśli chodzi o ogrzewanie gazowe, to bardzo dobrze sprawują się gazowe kotły i podgrzewacze wody od Junkers. Jest to wiodąca firma na polskim rynku, ich produkty cechują się dużą niezawodnością i mają zaufanie wśród Polaków. Na stronie https://remont.biz.pl/cennik-junkers/ jest podany cennik, w którym możecie sobie sprawdzić ceny poszczególnych grup urządzeń. Moim zdaniem stosunek ceny do jakości jest tutaj bardzo korzystny ;)

Miska9

Postprzez linda899 » 22 lut 2018, o 13:44 ·

Do ogrzewania gazowego potrzebne są rury, a do nich całe systemy zamocowań, uchwyty, obejmy, aby to wszystko trzymało się jednej całości. Takie systemy posiada firma mcgoodwork.pl, która przez wiele osób uważana jest za lidera na rynku. Prowadzą sprzedaż hurtową, a my możemy w sklepach zaopatrzyć się w ich produkty.

linda899

Postprzez grefines » 5 mar 2018, o 14:06 ·

Myślę, że do kompletu przydałyby się jeszcze dobre grzejniki pokojowe i będziesz mieć całkiem spoko ogrzewanie :)

grefines

NowyPosty: 1Dołączył(a): 5 mar 2018, o 14:05

Postprzez Elufo » 6 mar 2018, o 09:22 ·

Moim zdaniem bardziej opłacalne jest ogrzewanie węglem,
teraz jest mega tani, zobaczcie jakie ceny są na składach http://iresta.com.pl/sklad-opalowy/ ;) Gaz nie jest taki fajny jak wszyscy o nim mówią

Elufo

Postprzez Elufo » 7 mar 2018, o 10:47 ·

Zobacz jakie ogrzewanie oferuje teraz www.chelchowski.pl. Mam piecyk od nich i sprawuje się nieźle, nie mam zarzutów co do niego. Wydaje mi się że pasowałaby wam taka oferta ;)

Elufo

Postprzez roksanaszczep » 5 kwi 2018, o 11:36 ·

jeśli chodzi o ogrzewanie to od siebie mogę polecić piec co kondensacyjny. U mnie w domu taki sposób ogrzewania sprawdza się wyśmienicie. Warto zapoznać się z tym.

roksanaszczep

Postprzez onykson89 » 24 kwi 2018, o 21:51 ·

Na pewno jest to jeden z bardziej wygodnych systemów ogrzewania w domu. Może to byc także bardzo ekonomiczny wariant jeżeli np. postawicie na podłogówkę i dobrze ocieplicie dom. Warto także sprawdzić za pomocą audytu energetycznego wykonywanego przez http://www.unicon-termo.pl czy nie ma gdzieś u was jakiś nieszczelnosci gdzie może uciekać ciepło

onykson89