Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Czy te kosmetyki naprawde dzialaja?

Czy te kosmetyki naprawde dzialaja?

Postprzez olgiernuk79 » 7 lis 2016, o 12:07 ·

Dzień dobry. Muszę się dowiedzieć czegoś więcej o tego rodzaju kosmetykach. Dokładnie mówiąc, zaciekawiły mnie preparaty orientalne, które są wytwarzane wg naturalnych receptur i są o wiele lepsze od tych tradycyjnych. Na jednym z blogów: http://pachnaca-kraina.pl przeczytałem, że olej arganowy ma bardzo dobre właściwości lecznicze. Produkt ten przyspiesza gojeniu się ran i można go używać przy skórze trądzikowej? Mam syna, który ma obfity trądzik i żaden z konwencjonalnych kremów nie pomaga na tą dolegliwość. Lekarka, która go leczy doradziła zabiegi laserem IPL. Lecz koszt tego rodzaju kuracji w klinice prywatnej jest bardzo wysoka. Tak, więc szukam mniej kosztownej alternatywy. Czy ktoś z was miał styczność z mydłem alepo? Będę zobowiązany za wasze opinie.

olgiernuk79

Re: Czy te kosmetyki naprawde dzialaja?

Postprzez kazik123 » 16 gru 2016, o 20:18 ·

czy te kosmetyki działają to nie wiem ale zdecydowanie wiem że z kosmetyków Oriflame jest bardzo dużo osób zadowolonych. Np z tego produktu https://pl.oriflame.com/products/product?code=31544 Sami sprawdźcie czy się wam spodoba.

kazik123

Postprzez Akinta » 20 gru 2016, o 16:21 ·

Tych kosmetyków akurat nie znam ale do skóry trądzikowej bardzo fajny jest olej z konopii . Można go wcierać bezpośrednio na skórę lub dodać kila kropli np. do kremu na trądzik. U mnie sprawdził sie rewelacyjnie! :)

Akinta

Postprzez miroo44da » 21 gru 2016, o 13:27 ·

Może działają, a może nie. Kto to wie.

miroo44da

Postprzez Timolannister » 23 gru 2016, o 08:36 ·

Trzeba zakupić i przetestować. Po sobie wiem, że na pewno kosmetyki naturalne działają, nie należą do najtańszych ale są efektowne :)

Timolannister

Postprzez togre » 19 sty 2017, o 12:30 ·

Tak jest, dopóki się na sobie nie przetestuje to się nie przekona czy działają. Ja długi czas szukałam dobrych, łagodnych dla skóry antyperspirantów. Ostatecznie dopiero w aptece znalazłam ten http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegn ... p2902.aspx . Jako jedyny rzeczywiście redukuje pocenie się, a dodatkowo nie podrażnia

togre

Postprzez MaurycyPoland » 19 sty 2017, o 13:47 ·

ja kupiłem sobie naturalne i jestem zadowolony.

wideo mikroskop

MaurycyPoland

Postprzez MaurycyPoland » 24 sty 2017, o 12:09 ·

tylko kosmetyki naturalne! :)
oscyloskop

MaurycyPoland

Postprzez Oplajka » 29 sty 2017, o 14:52 ·

Jeśli zależy Ci na takich lepszych kosmetykach, to koniecznie odwiedź drogerię internetową ekobieca.pl. Ja na moja dolegliwości skórne znalazłam tam super kosmetyki naturalne. Myślę, że i Ty trafisz tam na preparaty idealne dla siebie.

Oplajka

Postprzez zdrowaJa » 7 mar 2017, o 09:50 ·

Tak, tak! Wyłącznie naturalne kosmetyki. Od jakiegoś czasu stawiam na kosmetyki z certyfikatami BIO. Uważam, że są bardzo dobrej jakości. Do tej pory kupowałam je tutaj: https://vitaeworld.com/.

zdrowaJa

NowyPosty: 2Dołączył(a): 7 mar 2017, o 09:37