Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB 3.0

Twoja przeglądarka jest przestarzała i nie wspiera obecnych standardów WWW.
Zalecamy instalację najnowszej wersji jednej z przeglądarek, które poprawnie obsługują obecne standardy, np:

• Arora
  • Chrome
  • Firefox
  • Opera
  • Safari

Salon masazu w Warszawie

Salon masazu w Warszawie

Postprzez natkawal76 » 31 paź 2016, o 12:48 ·

Cześć. Zastanawiam się nad otworzeniem swojego biznesu w stolicy. Od lat jestem zatrudniony w różnego salonach masażu jako masażysta. Pomyślałem, iż warto otworzyć swój biznes, który oferuje masaż relaksacyjny w Warszawie . Jak myślicie, czy tego rodzaju gabinet masażu w dzisiejszych czasach ma szanse na przebicie się na rynku. W obecnym gabinecie masażu jest spory ruch, więc zapotrzebowanie na masaże lecznice jest spore. Natomiast problemem może być pozyskanie klientów przez nowo otworzony gabinet masażu. Z pewnością przydała by się reklama. Nie mam pojęcia czy należy inwestować w inne rzeczy niż zaprojektowanie strony WWW i jej pozycjonowanie. Jak myślicie?

natkawal76

Re: Salon masazu w Warszawie

Postprzez Rika99 » 2 lis 2016, o 09:41 ·

Ja nie lubię chodzić do salonu masażu. Mam nadzieje, że uda się jakoś zaprosić masazystę do domu. Bo bardzo bolą mnie plecy.

Rika99

NowyPosty: 4Dołączył(a): 1 lis 2016, o 09:52

Postprzez Oplajka » 31 sty 2017, o 13:00 ·

Mój drogi, reklamować to możesz się sam. Szkoda na to kasy. Pieniądze przeznaczaj na jak najlepszy sprzęt i kursy. Produkty medyczne kup na solomedica.pl, to trochę zaoszczędzisz. Dasz radę, nie poddawaj się ;)

Oplajka

Postprzez JerryQ12 » 28 lip 2017, o 10:13 ·

Dobre usługi obronią się same! Zadowoleni klienci będę polecać Cie swoim znajomym itd. itd.

JerryQ12

Posty: 5Dołączył(a): 28 lip 2017, o 09:47Lokalizacja: Warszawa

Re: Zabiegi kosmetycze Wrocław

Postprzez Abii » 3 wrz 2017, o 16:20 ·

Masaż relaksacyjny jest bardzo dobry po ciężkiej pracy, chwila odprężenia. Ale ja lubię urozmaicać sobie życie i również chodzę do salonu urody i masażu na masaż gorącymi kamieniami i świecą aromaterapeutyczną. Zabiegi kosmetyczne takie jak pedicure i manicure pozwalają się również odprężyć.

Abii

NowyPosty: 4Dołączył(a): 3 wrz 2017, o 16:04Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bastylka » 6 wrz 2017, o 13:22 ·

JerryQ12 napisał(a):Dobre usługi obronią się same! Zadowoleni klienci będę polecać Cie swoim znajomym itd. itd.

Dobry masażysta jest na pewno w dobrej przychodni rehabilitacyjnej bo skuteczny masaż to masaż leczniczy. Chodziłam na takie do natural medical i rzeczywiście na kręgosłup pomagają rewelacyjnie, a jeszcze lepiej pomaga magnetoterapia na którą można się też tam zapisać, zabiegi nie są kosztowne ale wystarczą 2-3 żeby poczuć ogromną ulgę

bastylka